poradniki

Program "12 kroków" to wyboista droga do wolności poprzez poznanie, zaakceptowanie i pokochanie siebie samego. Setki tysięcy ludzi na całym świecie idąc tą drogą odzyskało życie. W drogę wyruszają: o. Maxym Popov CMF - charyzmatyczny klaretyn z Syberii, wykładowca psychologii, członek Europejskiej i Rosyjskiej Zawodowej Ligi Psychoterapeutycznej, założyciel grup "12-krokowych" w Rosji,...

o. Maxym Popov CMF - charyzmatyczny klaretyn z Syberii, wykładowca psychologii, członek Europejskiej i Rosyjskiej Zawodowej Ligi Psychoterapeutycznej, założyciel grup "12-krokowych" w Rosji, tłumacz książki "12 kroków" na język rosyjski.

Jacek Racięcki - terapeuta uzależnień, związany z Centrum Pomocy Duchowej ojców Pallotynów w Warszawie, prowadzący dwunastokrokowe warsztaty rozwoju duchowego oparte na ćwiczeniach "Wreszcie żyć - 12 kroków" przez 10 lat autor i prowadzący cykl "Poradnia uzależnień" w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef" i "Plus". Założyciel Fundacji im. Billa W., koordynującej warsztaty dwunastokrokowe dla chrześcijan poprzez stronę www.12krokow.com.pl

Rafał Porzeziński - dziennikarz, autor i producent radiowo-telewizyjny, uczestnik wspólnot "12-krokowych". Prowadzący warsztaty rozwoju duchowego "12 kroków wreszcie żyć" www.dwanasciekrokow.pl. Rzecznik Stowarzyszenia Twoja Sprawa www.twojasprawa.org.pl.

Możesz pójść z nimi.

źródło opisu: Wydawnictwo RAJ MEDIA, 2011