Najlepsze anegdoty o sławnych ludziach

Wydawnictwo: Videograf
satyra, humor
satyra
alex2586

Zabawny zbiór krótkich historyjek z życia znanych ludzi. Autor zestawił je w grupy związane z zawodem czy rolą, jaką dana osoba odegrała w historii świata. Są wśród nich władcy i politycy, wodzowie i wojskowi, duchowni i święci, uczeni i wynalazcy, filozofowie, pisarze, poeci i dziennikarze, malarze, rzeźbiarze, muzycy, aktorzy i piosenkarze, gwiazdy telewizji i sportu. Książka wzbogaca naszą wiedzę o życiu prywatnym znanych osób, jest też miłą i pełną humoru lekturą relaksującą. Antologia zawiera około 1500 anegdot, podzielonych na 14 rozdziałów. Na końcu książki znajduje się indeks z krótkim opisem występujących w niej osób.

źródło opisu: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=415

źródło okładki: http://www.videograf.pl/ksiazka.php?id=415

Lucy | 2016-12-28
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 28 grudnia 2016

Nudne, momentami zabawne anegdotki - nie zapadajace w pamiec.

Marchewka | 2015-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2015

Super książka na poprawienie nastroju. Czyta się lekko. Duża dawka humoru. Polecam każdemu na jesienne dni.

Bartek | 2014-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2014