Gotujemy ze świętymi. Ilustrowana skarbnica autentycznych przepisów

Wydawnictwo: Księgarnia Świętego Wojciecha
Cooking with the saints. An illustrated treasury of authentic recipes old and modern
Sirannon

Ernst Schuegraf w niezwykły sposób połączył gotowanie, fotografowanie i wiedzę o życiu Świętych, aby zaprezentować je w tej wyjątkowej książce kucharskiej - ujmując zarówno urozmaicone przepisy, jak i inspirujące biografie Świętych. To bogato ilustrowany skarbiec dawnych i nowoczesnych przepisów z 21 krajów o tradycji katolickiej. Książka zawiera: * ponad 170 przepisów z 21 krajów, *...

Książka zawiera:
* ponad 170 przepisów z 21 krajów,
* wspaniałe, kolorowe zdjęcia każdej potrawy,
* liczne przepisy na dania główne, zupy, przekąski i desery,
* krótkie, inspirujące biografie 75 Świętych,
* słowniczek kulinarny.

Wyjątkowa książka kucharska. Radość dla ducha i podniebienia.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.granice.pl