Jak rozmawiać w rodzinie?

Wydawnictwo: Biblioteka

Czy prowadziliście kiedyś w rodzinie rozmowy przedłużające się do późnej nocy? Czy popijając ciepłe kakao z dumą i zachwytem patrzyliście na wasze dzieci, które z pasją mówiły o swoich marzeniach i planach na przyszłość? Czy patrząc sobie w oczy, przy zapalonej świecy, rozmawialiście ze współmałżonkiem o swoich najskrytszych pragnieniach i potrzebach? Jeśli tak, to znaczy, że ta książka jest...

Jeśli tak, to znaczy, że ta książka jest dla was.
Jeśli tak, to znaczy, że musicie ją przeczytać już dziś.
Zajrzyj, a na pewno znajdziesz inspirację, jak w rodzinie rozmawiać piękniej i prawdziwiej.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=34696

źródło okładki: http://www.filaryzycia.pl/