Fotografia doskonała. Jak kreować magię cyfrowego obrazu

Wydawnictwo: Helion
poradniki

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Świetny poradnik dla wszystkich posiadaczy aparatów cyfrowych. Nawet posiadacze zwykłych "kompaktów" znajdą tutaj zarówno mnóstwo rad, które pozwoli im lepiej wykorzystywać potencjał aparatu (dużo osób robi zdjęcia w trybie "auto", a o ile lepsze by byly, gdyby ustawić odpowiednie parametry? Tego można się nauczyć korzystając z tego poradnika). Oczywiście poradnik, jakim jest "Fotografia doskonała", najwięcej ma do zaoferowania tym, którzy mają tzw "lustrzanki". Im więcej możliwości oferuje sam aparat, tym więcej stwarza nam okazji do zrobienia jak najlepszego zdjęcia. Z przewodnikiem, który tutaj mamy, nauczymy się wykorzystywać wszystkie dostępne dotąd opcje, w które wyposażone są aparaty cyfrowe (szczegolnie lustrzanki, które mają więcej udogodnień- np wymienne obiektywy itp). Jednak nawet najlepszy aparat nie "zrobi" dobrego zdjęcia, jeżeli osoba fotografująca nie będzie miała pojęcia jak ustawić parametry- światło, ostrość, nie mówiąc o bardziej szczegółowych ustawieniach.
Na...

JoAnna | 2013-10-28

Znakomita książka, same praktyczne spostrzeżenia.

Jacek | 2016-07-24
Na półkach: Przeczytane, Fotografia