Gorąca Wenus, zimny Mars

Tłumaczenie: Zenon Trzaska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki Psychologiczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Venus on Fire, Mars on Ice
poradniki
Ag2S

Trwające od lat badania naukowe dowiodły, że różnice pomiędzy płciami oraz wzajemne relacje ich przedstawicieli mają w dużej mierze podłoże biochemiczne i można je wyjaśnić działaniem… naszych hormonów! Odwołując się do tych odkryć, autor prezentuje proste wskazówki i praktyczną wiedzę, dzięki którym można nie tylko zapewnić sobie oraz swojej partnerce lub partnerowi dobre samopoczucie, szczęście i trwałą namiętność, ale też w naturalny sposób zadbać o zdrowie i witalność.

John Gray po raz kolejny wykorzystuje charakterystyczne dla siebie zrozumienie dynamiki związków, żeby pomóc Marsjanom i Wenusjankom nie tylko zrozumieć i zaakceptować różnice między płciami, lecz również rozwijać miłość i wzajemną tolerancję oraz poprawiać jakość wspólnego życia.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich, autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej sprzedająca się na świecie książka o stosunkach damsko-męskich.

źródło opisu: Rebis, 2011

źródło okładki: www.rebis.com.pl

Paulina Król | 2013-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2013

Rewelacyjna książka. Lekka, przyjemna, zabawna, pełna ciekawych anegdot i historii z życia wziętych, a zarazem posiadająca porady, które warto sobie przyswoić i zastosować w codziennych potyczkach między Wenus a Marsem. Dowiedziałam się z niej, jak bardzo kobieta i mężczyzna różnią się w sferze poglądów, spojrzenia na świat, potrzeb i pragnień, ale jednocześnie jak można sobie z tymi jakże odmiennymi spojrzeniami na życie poradzić, by stworzyć piękny, wartościowy, pełen miłości i zaufania związek. Polecam! :)

Katarzyna Gudra | 2012-10-22
Przeczytana: 21 października 2012

Kolejna z książek autorstwa Johna Grey'a. Uczy jak pozapłciowo odróżnić mężczyznę od kobiety. Podobało mi się to, że autor zwraca uwagę na potrzeby i uczucia obu płci. Można się jednak porozumieć z tą gorszą połówką -trzeba tylko chcieć:)

anulkaaa91 | 2012-05-12

świetna książka ;)