Rynek radiowy w Polsce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dyskurs politologiczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
media, radio, Polska po 1989
Bubełe

Publikacja prezentuje procesy urynkowienia radia w Polsce od roku 1989. Stanowi ona doskonałe wypełnienie luki w opisie rynku medialnego w naszym kraju w zakresie dotyczącym stacji radiowych. Tłem jest historia i specyfikaPublikacja prezentuje procesy urynkowienia radia w Polsce od roku 1989. Stanowi ona doskonałe wypełnienie luki w opisie rynku medialnego w naszym kraju w zakresie dotyczącym stacji radiowych. Tłem jest historia i specyfika radia począwszy od jego powstania. radia począwszy od jego powstania.

źródło opisu: WAM, 2012

źródło okładki: WAM, 2012