Żyj zgodnie z mocą Księżyca

Wydawnictwo: Weltbild
Richtig leben mit der Kraft des Mondes
poradniki
Aneczka

Kiedy najlepiej zorganizować pieszą wędrówkę? Jaka jest najlepsza pora nawożenia kwiatów? Kiedy maseczka upiększająca zdziała cuda?. Kiedy jeść ostre potrawy? W książce znajdziesz odpowiedź na te i podobne pytania. Jest ona podzielona tematycznie, traktuje o najważniejszych sferach życia człowieka: o rodzinie, pracy zawodowej, gospodarstwie domowym i pielęgnacji ciała, o ogrodzie i roślinach...

Kiedy najlepiej zorganizować pieszą wędrówkę?
Jaka jest najlepsza pora nawożenia kwiatów?
Kiedy maseczka upiększająca zdziała cuda?.
Kiedy jeść ostre potrawy?
W książce znajdziesz odpowiedź na te i podobne pytania. Jest ona podzielona tematycznie, traktuje o najważniejszych sferach życia człowieka: o rodzinie, pracy zawodowej, gospodarstwie domowym i pielęgnacji ciała, o ogrodzie i roślinach doniczkowych - i o tym jak możemy łatwiej żyć znając rytm, który wyznacza nam Księżyc. Książkę uzupełnia kalendarz na lata 2002-2004 oraz nieocenione rady ze skarbca babuni na każdy domowy problem.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://www.swistak.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!