Afterglow

Wydawnictwo: Pocket Star
angielski
HouseOfReaders

New York Times bestselling author Cherry Adair delivers the next book in her latest paranormal romance series following Hush.

New York Times bestselling author Cherry Adair is back with the next book in her latest paranormal romance series featuring the men and women of Lodestone. They can retrieve anything, anyone, anywhere....

źródło opisu: http://books.simonandschuster.com/Afterglow/Cherry-Adair/9781439153833

źródło okładki: http://books.simonandschuster.com/Afterglow/Cherry-Adair/9781439153833

AnnaxKarolina | 2014-03-21
Klaudia Pachoł | 2016-10-12