Każde dziecko to potrafi. Gotowanie i pieczenie

Tłumaczenie: Barbara Kocowska
Wydawnictwo: Delta W-Z
Komm, koch und back mit mir. Kunterbuntes Kochvergnügen für Kinder
Lidka

Dobra zabawa i pyszne dania Dzięki tej książce samodzielne przygotowanie przez dzieci dań z jajek, mleka, owoców, warzyw, makaronu i ziemniaków staje się łatwe i jest znakomitą zabawą. Dania wprowadzają w barwny świat różnorodnych produktów. Wspaniałe przepisy pomogą zorganizować spotkanie towarzyskie: od rodzinnego śniadania po urodzinowe przyjęcie. Cenne informacje o wyposażeniu kuchennym i...

Dobra zabawa i pyszne dania

Dania wprowadzają w barwny świat różnorodnych produktów.
Cenne informacje o wyposażeniu kuchennym i sprzęcie gospodarstwa domowego ułatwią pracę.
Każda czynność została opisana i przedstawiona na rysunku.
Kolorowe zdjęcie pokazuje każdą gotową potrawę.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie własne