Koty. Rasy i ich odmiany barwne

Tłumaczenie: Grzegorz Jednoralski
Seria: Świat Przyrody
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
Katzen. Rassen und Farbschläge
koty, rasy kotów
flora i fauna
niemiecki
Nifelinord

Łatwe i pewne określanie ras kotów.
Ten praktyczny przewodnik po kocich rasach, łatwy do noszenia przy sobie, przedstawia wszystkie najczęściej spotykane rasy na pięknych kolorowych zdjęciach. Opisuje charakterystyczne cechy ras i ich odmian barwnych, mówi też o pielęgnowaniu zwierząt.
Zawiera 86 barwnych fotografii.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Multico, 1995

Roman Dłużniewski | 2016-12-23

Kupiłem tę książkę dla naprawdę przepięknych zdjęć. Oczywiście poczytałem też o rasach. Ale moje czarno-białe kociaczki i tak są najładniejsze na świecie!!

Jarosław Wiśniewski | 2014-08-15

Ten mały, kieszonkowy przewodnik opisuje i ukazuje najważniejsze i najczęstsze rasy kotów. Każda z ras zilustrowana została przynajmniej jednym zdjęciem. Opis rasy obejmuje jej budowę, informacje o najważniejszych odmianach barwnych i wiadomości, które warto wiedzieć. Na wewnętrznej stronie okładki i jej skrzydełkach informacje o budowie ciała kotów, ich mimice, sposobach poruszania się i fazach chwytania zdobyczy. Piękne kolorowe fotografie kotów. Wiele ciekawych informacji. Książka dla fanów kotów i dla tych, którzy chcą mieć kota. Polecam.

bdom | 2016-03-08
cerata | 2015-09-03