Der Kosmos-Katzenführer
kot, rasy
flora i fauna

Książka przeznaczona jest dla wszystkich przyjaciół kotów. Jest ona ciekawym i zawierającym wiele informacji poradnikiem przydatnym zarówno dla zainteresowanego kotami nowicjusza, jak i dla fachowca oraz doświadczonego hodowcy. Podstawowe wiadomości na temat powstawania ras i typów budowy ciała kotów rasowych, szczegółowe opisy poszczególnych ras oraz przedstawienie nowoczesnych metod ich hodowli dają czytelnikowi niezbędną wiedzę. Książkę zamykają wskazówki z dziedziny wystawiennictwa, informacje z zakresu anatomii oraz ważniejszych chorób kotów.

Czomper | 2012-08-25

Kot jaki jest - każdy widzi. A dzięki tej książce może także rozpoznać rasę.

asiulek8918 | 2017-04-19
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane