Łatwe sztuczki na dwie ręce

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
837404084x
poradniki

W każdym miejscu i w dowolnej chwili, bez wyszukanych rekwizytów i żmudnych przygotowań, możesz zaskoczyć znajomych którąś z ponad 100 fantastycznych sztuczek. Do tych niewiarygodnie efektownych manipulacji wykorzystuje się tylko własne dłonie i... stopy oraz najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku. Niektóre tricki wydają się przeczyć prawom anatomii, inne są po prostu zabawne. Kilku z nich, z uwagi na ich prawdziwą naturę, nie można trzymać w sekrecie, trzeba objaśnić, w jaki sposób działają albo nici z pokazu! Są też i bardzo efektowne, a niewymagające wybitnej zręczności, jak np. sztuczka z chusteczką i banknotem dolarowym. Wszystkie ucieszą widzów. Dobrej zabawy!