Łatwe sztuczki karciane

83-7804-087-4
karty, sztuczki
hobby
zaba

Chcesz być czarodziejem? To zadziwiające jak łatwo można nauczyć się magii, czytania w myślach, przewidywania kart... i jak wielkie wrażenie robi to na widzach. Sztuczki karciane opisane przez znanego amerykańskiego sztukmistrza nie wymagają szczególnej zręczności. Możesz osiągnąć perfekcyjne wykonanie triku i wzbudzić zachwyt widzów przy niewielkim jedynie treningu. Trzeba nauczyć się specjalnego, magicznego tasowania i przekładania kart bez przekładania. Uwierz w swoje nadprzyrodzone zdolności i graj!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://antykwariat-bazar.pl/katalog/gry_i_zabawy/237/w