zadbaj o swoje plecy

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Według różnych szacunków bóle pleców lub kręgosłupa dotkną prędzej czy później 8 spośród 10 osób. Jeśli należysz do milionowej rzeszy ludzi, którym dokuczają sporadyczne bądź przewlekłe bóle pleców lub kręgosłupa, te proste, ale skuteczne ćwiczenia, oparte na treningu pilates, jodze i technice Alexandra, pomogą ci poprawić postawę ciała, wzmocnić mięśnie i ulżyć w cierpieniu. Postępując zgodnie z zawartymi w książce radami i stosując krok po kroku program ćwiczeń:poznasz przyczyny różnych rodzajów bólu pleców i kręgosłupanauczysz się jak zapobiegać urazom i uniknąć ?ataków bólu w domu, w pracy i podczas zabawydowiesz się, jakie bezpieczne działania podjąć w przypadku ostrych oraz uporczywych bólówwzmocnisz mięśnie grzbietu i mięśnie podtrzymujące kręgosłupjuż po 14 dniach zauważysz poprawę, a zdumiewające rezultaty po 4 6 tygodniach