Oddech w psychoterapii

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Breath book. 20 ways to breathe away stress, anxiety and fatigue
978-83-7489-381-7
Salma

Właściwe oddychanie jest bardzo ważne dla zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka. W ciągu doby wykonujemy około 20 tysięcy wdechów i wydechów, warto więc oddychać świadomie. Stella Weller pokazuje, jak wykorzystać ćwiczenia oddechowe dla poprawy zdrowia i samopoczucia. Proponowane przez nią techniki można stosować w procesie terapii i w leczeniu, a także włączać je do codziennych zajęć - wszystkie można modyfikować i dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Ucząc się efektywnego oddychania, możesz wydatnie poprawić jakość swojego życia. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się, jak dzięki temu: - zredukować stres, - radzić sobie z lękiem i paniką, - poprawić zdolność koncentracji, - pokonać zmęczenie i dodać sobie energii, sięgnij po tę książkę. Od dobrego samopoczucia dzieli cię tylko jeden oddech!

źródło opisu: gwp.pl

źródło okładki: gwp.pl