Dorota_1988

Doktor John Neil Gibson udaje się do Sherlocka Holmesa z prośbą o pomoc. Jego żona, Maria Pinto, została znaleziona przy moście martwa. Przyczyną zgonu był strzał w głowę. Podejrzenia padają na guwernantkę, Grace Dunbar. W jej pokoju znaleziono broń, jednak sam doktor Gibson twierdzi, że panna Dunbar jest niewinna. Sherlock Holmes i doktor John Watson wkraczają do gry.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Abee | 2015-02-16
Przeczytana: 26 grudnia 2009

Audiobook, czytany poprawnie przez Jacka Rozenka. Ogromna namiętność, nieoczekiwana miłość, wreszcie morderstwo. No i jeszcze zemsta - okrutna zemsta z głębi zranionej duszy. W tym wszystkim metodyczny i bezuczuciowy Holmes. Wciąga.

Ta lektora sprawiła, że chętnie przeczytam inne przygody detektywa Holmesa. Ciekawa zagadka.

Ania | 2017-09-18
Przeczytana: 19 września 2017