665 refleksji przyłapanych w dzień powszedni.

Wydawnictwo: My Book
poradniki
Bożena

Oto wybrane myśli, przyszpilone w chwili, kiedy już ulatywały. Aby zapamiętać to, co naprawdę ważne. Aby się uśmiechnąć. Aby się zadumać. Jak napisał Borges: „Język jest zestawem cytatów”. Ludzie często myślą podobnie. Nawet sny powtarzają się od czasu do czasu. Ale – biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności – tak naprawdę nic nie zdarza się dwa razy tak samo. Jak powiedział Heraklit: „Nie...

„Nie można dwa razy wejść do tej samej rzeki”.
Dlatego warto żyć najlepiej, jak się da. Bo trzeba sobie radzić bez przycisku „cofnij”.

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/271

źródło okładki: http://www.mybook.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!