The road to Lichfield
8306019954
Anglia, prowincja, przeszłość, romans

"Droga do Lichfield" nie zadziwia i nie szokuje, jest tradycyjnie napisaną powieścią psychologiczną. Główna bohaterka utworu to Anna Linton, przedstawicielka angielskiej klasy średniej, żyjąca w spokojny i uporządkowany sposób u boku swego męża w małym angielskim miasteczku. Jej bezproblemowa egzystencja zostaje w pewnej chwili poważnie zakłócona - odkryje nie znane dotąd szczegóły biografii bliskich osób, a sama uwikła się w romans, który stanie się dla niej wielką próbą. Autorka kreśli niezwykle wiarygodne sylwetki swoich bohaterów - wykształconych, inteligentnych, lecz zupełnie zwyczajnych ludzi. Wyjątkowo barwnie przy tym opisuje życie współczesnej angielskiej prowincji.

źródło opisu: Państwowy Instytut Wydawniczy

źródło okładki: http://www.antykwariatpodkarpacki.pl/product_info.php?products_id=1950

Filip84 | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017