Pamiętnik nastolatki 6

Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 6)
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
adrianna

Znów są wakacje. Sądziłam,że nastanie czas błogiego lenistwa w moim życiu, ale gdzie tam! Wewnętrzne rozterki i ciągłe intrygi wokół mnie nie dają mi spokoju. Maksym w szpitalu. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie chodził. Koło mnie znów zaczyna się kręcić Bartosz. Na horyzoncie pojawia się też Jeremi. I te dwie kosmiczne intrygantki - Kamila i Aleksandra. Czy uda im się skutecznie wetknąć kij w mrowisko mojego życia? Czy zdołam wreszcie jakoś sensownie to wszystko poukładać? Czy kiedykolwiek będę na tyle dorosła,żeby wiedzieć czego ja sama chcę ?

Ilustracje Katarzyna Bigos.

źródło opisu: http://rafael.pl/

źródło okładki: http://rafael.pl/

kamyk576 | 2015-02-14

Liczba stron:254
Książka ''bardzo sympatyczna'',napisana prostym językiem. W 6 cz.bardzo dużo się dzieje,chociażby wypadek Maksyma,bardzo wstrząsnął.Przekazywanych jest dużo emocji ze strony głównej bohaterki Natalii. Myślę,że ta historia wstrząsa niezależnie od wieku i mimo,że jest to ''Pamiętnik NASTOLATKI'',mogą przeczytac ją także dorośli.Podziwiam bohaterów, związek ich wisiał na włosku,w związku z niepełnosprawnością jednego z nich-jednak nie utrudniało im to niczego.
polecam.

Aisog | 2013-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2013

Główna bohaterka dorasta i coraz bardziej uczy się na błędach.
Pozostałe części były inne, ta wydaje mi się bardziej emocjonalna, dojrzalsza, coraz lepsza.
Uczucia bohaterów, nawet tych najtwardszych pokazują się, dzieje się tutaj mnóstwo niespodziewanych rzeczy.
Uważam, że to jedna z lepszych części serii.
Polecam!

adrianna | 2013-04-14
Przeczytana: 13 kwietnia 2013

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej części. Uważam,że poprzednie były lepsze. Bardziej zabawne, optymistyczne. W tej jest za dużo smutku, łez, dramatu, co nie zmienia faktu,że pamiętniki czyta się błyskawicznie. Autorka pisze językiem bardzo prostym i trafiającym do czytelnika, co jest dużym plusem :)

Miśka | 2014-01-25
Przeczytana: 08 maja 2013

Kolejna świetna książka z tej serii! Jednak uważam że poprzednie części były lepsze. Moim zdaniem w tej jest zbyt dużo łez, rozpaczy, smutku. Jednak z niecierpliwością czekam na kolejną niestety już ostatnią część.

Zetka | 2013-04-19
Przeczytana: 16 kwietnia 2013

Długo czekała na tę książkę, ale było warto! Jest ona jeszcze lepsza od poprzedniczki i chyba najlepsza z tej serii. Natalia pokazuzje, że jest już dorosła-jej czyny często o tym świadczyły, potrafiła wybaczać i zdała sobie sprawę z tego jak bardzo kocha Maksyma. "Pokochałam twoje serce nie ciało"-tak napisała w liście do niego. Pozatym okaże się, że Maksym ma bardzo poważną wadę. Wadę, która może przekreślić wszystko... czy tak się stało? Nie wiem, okaże się to w kolejnej części tej serii. Pani Beata po raz kolejny zakończyła książkę tak, że czytalnik już chciałby sięgnąć po następną częś, ale niestety jeszcze nie można jej kupić :(

Polecam!!! I z niecierpliwością czekam na kolejną częś....

Aramina | 2015-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2015

Uff, z męką ogromną, ale przebrnęłam. Wątki miłosne mdłe, aż się chce zwymiotować. Wplatane na siłę pseudo-mądre teksty podobnie. Co mnie podkusiło, żeby kiedyś wrzucić to na listę do czytania?!

| 2015-03-07
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 02 marca 2015

Cała seria Pamiętnik nastolatki to pełna wzlotów i upadków głównej bohaterki, Natki, historia, która spodoba się wszystkim młodszym dziewczynom i większości starszym, choć na pewno istnieją jakieś wyjątki. Ja polecam ją szczególnie dziewczynom, które zaczynają dopiero gimnazjum i są w okresie, kiedy nie wiedzą czego chcą. Może to pomoże im się nakierunkować, a jeśli nie, to przynajmniej będą wiedziały, że nie są same, a pod sam koniec dowiedzą się, że szczęście czeka także na nie, a błędy, jakie popełniły i będą popełniać to nieodłączna część ich życia.

witcherrie | 2014-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2014

Oto przeczytałam kolejną część kultowego ''Pamiętnika nastolatki''. W tej części pamiętnik Natki jest trochę inny niż zwykle- Natka nie opisuje swojego roku szkolnego a wakacje. A w te wakacje dzieje się naprawdę wiele! Maksym po wypadku motocyklowym- kto wie czy będzie jeszcze kiedykolwiek chodził! Bartosz zaczyna się znowu kumplować z Natką, ale są to pozory. No i pojawia się nowy chłopak na horyzoncie- Jeremi!
Gorąco polecam!

macy | 2013-07-04
Przeczytana: lipiec 2013

Większość młodych ludzi pisze pamiętniki, którym powierzają swoje przeżycia, zmartwienia, sukcesy jak i porażki. Za pomocą brulionów w przyszłości mogą mieć możliwość, aby przypomnieć sobie co działo się kilka lat temu w ich życiu. Z jakimi trudnościami losu musieli stanąć do boju.

Natalia to już pełnoletnia Polka, która od kilku lat spisuje swoje przeżycia w zeszytach. Przelewa na nie swoje odczucia, problemy, radości. Dzieli się swoimi sukcesami, porażkami, wzlotami i upadkami. Przedstawia nam życie typowych polskich nastolatków, których życie jest też przeplatanką różnych przygód - zarówno miłosnych jak i od strony zdolności.

Beata Andrzejczuk to autorka wszystkich części Pamiętnika Nastolatki. Mieszka we Wrocławiu wraz z mężem. Jest członkinią Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Autorka wielu opowiadań dla dorosłych i dzieci publikowanych również poza granicami Polski, m. in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Austrii i na Białorusi. Oprócz tego tworzy też bajki dla dzieci z...

Gosia | 2013-07-21
Przeczytana: 22 lipca 2013

Kupiłam i nie żałuje. Lubie czytać pamiętniki i za każdym kroku to podkreślam. Sama napalam książkę też w formie pamiętnika, lecz nie wiem czy jest równie dobra jak seria pamiętników nastolatki. Na pewno jest inna... Ponieważ głównym bohaterem jest 16 leni chłopak (typowy szkolny przystojniak). Zapraszam :Książka Przystojny jestem, a ona mnie nie chce ma swój profil na fb. A pisarka Pani Beata Andrzejczuk, jest niesamowicie pozytywną osobą.