Pamiętnik nastolatki 6

Okładka książki Pamiętnik nastolatki 6
Beata Andrzejczuk Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 6) biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Pamiętnik nastolatki (tom 6)
Dom Wydawniczy Rafael
2013-03-22
2013-03-22
pamiętnik nastolatki decyzje przyjaźń miłość Katarzyna Bigos

więcej Więcej

5-6 maja 2020 r.

Z tomu na tom seria "Pamiętnik nastolatki" staje się coraz gorsza.😕 Odkąd autorka wprowadziła wątek Maksyma, prawdopodobnie najbardziej irytującej postaci książkowej, z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia, powieści zaczęły przypominać słabą telenowelę.😱 O ile czwarta i piąta część "nadrabiały" fabułą, tak szósta niemiłosiernie mnie wynudziła.😫 Na dodatek cykl powiela...

Ostatnia książka, którą przeczytałam z tej serii. :/

Na półkach: , , , ,

Polecam serdecznie! Szybko się czyta, prosty język, niezbyt proste problemy, które spotykają nastolatków, a trafiają się w prawdziwym życiu. Wreszcie Maksym okazał się nieidealny. Bardzo zaskakujący koniec. Z pewnością sięgnę po "PN7". :D

Na półkach: , , , , ,

Cudowna książka, jak wszystkie pani Andrzejczuk, które do tej pory poznałam. Największe wrażenie wywarło na mnie zakończenie.

"Nienawiść często zabija nas samych,nie osoby przeciwko,którym jest skierowana"
W tej części bardzo dużo się dzieje.Problemy z Maksymem,Bartoszem,Kamilą i Aleksandrą.W tej części zauważyłam,że Natalia wydoroślała.Rozumie więcej.Wie więcej.Zaczyna dojrzewać emocjonalnie.

Uwielbiam te serię. Czytałam ostatnio 5 raz!!! Zachwyca mnie jej prostota dzięki której wszystko jest zrozumiałe i nie odbiega daleko od rzeczywistości jak inne książki "opisujące życie nastolatków". Polecam!!!!!!!!!!!!! <3

Smutna historia choć nie ukrywam chciałabym kiedyś mieć takie same wydarzenia jak Natka nawet i te złe :)

Na półkach: , , , , , ,

Kolejny tom przygód Natki i Maksyma!!!!!!!!;)związałam się bardzo z Natką i Maksymem!!!!!!!!!<3 Gorąco polecam!!!!!!!;)

"Pamiętnik nastolatki 6" to już szósty tom pamiętnika Natalii.
Po książkę pobiegłam do biblioteki niemalże od razu po skończeniu piątej części, a wszystko przez zakończenie. Szósty tom "Pamiętnika..." jest bardzo wciągający (pochłonęłam w dwa dni), napisany prostym językiem, który zawiera młodzieżowy slang. Ta część znacznie wyróżnia się na tle innych, jest bardziej poważna...

• 2013
  • Chcę w prezencie