Świadkowie Jehowy. Ofiary mówią

T'emoins de J'ehovah : les victimes parlent
8371193777
literatura faktu
marsilje

Zbiór świadectw osób, które same znalazły się w sekcie Świadków Jehowy bądź wpadł w nią ktoś z ich bliskich. Mówią o tym, jakimi metodami sekta posługiwała się w ich przypadku, jak zdołali się uwolnić spod jej wpływów. Książka zawiera porady dla osób zawodowo zajmujących się ratowaniem ofiar sekt, jak i dla samych poszkodowanych. Wydanie polskie wzbogacone jest o adresy katolickich ośrodków, gdzie można szukać fachowej pomocy.

fotomusicslave | 2018-02-20
Magdalena | 2017-11-09