Twisted Rose

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Killers & Thorns". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Silver Publishing
angielski
Nikitka

When Ian Stiller goes to rescue his drunken friend from a BDSM club, he's surprised to find himself attracted to the owner, Daniel Rose. A killing spree throws the two men together when Rose decides he needs his favorite detective to help catch the murderer. Ian's disguise as Daniel's new sub takes a turn for the darker side when the undercover detective begins to suspect the killer is someone close to them.

źródło opisu: Silver Publishing, 2012

źródło okładki: http://www.amazon.com/Twisted-Rose-Killers-Thorns-ebook/dp/B007J8AXI0

Zuza | 2017-11-05
Izabela Nana | 2017-09-15