LGBT, Gay, Romantic, Erotica, +18
angielski
Karin

Joriah Eprion didn’t know what sort of trouble he could get into when his father sends him to another planet to find a mate. Barely making it into the spaceport he tumbles into a sizzling attraction to a man sitting at the spaceport then falls equally for another man at a bar. Unable to resist either man he sets up a confrontation between two of the most powerful men in the kingdom both who are vying for his hand. Will Jory survive their courtship or will he become a pawn between two men used to getting their own way.

Some m/m/m scenes.

źródło opisu: https://amberkell.wordpress.com/mate-hunt/

źródło okładki: https://amberkell.wordpress.com/mate-hunt/

tylkojego095 | 2019-10-08
Na półkach: Przeczytane, Romans MM
Przeczytana: 08 października 2019

Może nie dokona moje klimaty bo to jednak fantasy ale ma coś w sobie :)
Jedyne czego mi tu zabrakło to sparowania Vala z Rain :) wtedy byłaby o wiele lepsza historia :)
Ciekawe, ciekawe polecam :)

W sumie to nie wiem co mnie podkusiło. Na szczęście jest to krótki tekst. Przystojny Femboy, potrafiący jednak kopać tyłki znajduje miłość swojego życia. W sumie śmieszne, chociaż głupie.

Lilah | 2013-01-17
Przeczytana: 12 grudnia 2012

Druga, pełniejsza wersja daje nam lepsze zakończenie. Tutaj mamy schemat M/M/M, czyli mój ukochany trójkąt. Akcja, intryga, seks i paranormal. Czego chcieć więcej?

jasnastrona | 2012-07-12

Smoki, inne światy i faceci. Pani Kell zrobiła wszystko żeby było ciekawie.