Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, doradcą rozwojowym i charyzmatycznym liderem seminariów. Jest autorką popularnych książek-poradników zwanych „trylogią życia”: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU... Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, doradcą rozwojowym i charyzmatycznym liderem seminariów. Jest autorką popularnych książek-poradników zwanych „trylogią życia”: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA - jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo Ravi www.ravi.com.pl ). Stworzyła i prowadzi treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Odkąd wróciła do Polski w 1993 roku jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. Jest także autorką, narratorem i producentem wielu popularnych programów edukacyjnych na płytach CD i DVD do samopomocy w wielu dziedzinach życia. Dzięki jej programom słuchacze mogą odkrywać swój wewnętrzny potencjał i wykorzystywać go w życiu osobistym i zawodowym.

"Wierzę, że w każdym z nas istnieje pewna szczególna siła, która każe nam zainwestować talent i energię w określonym kierunku. Moją pasją jest inspirowanie do odnalezienia tego kierunku."

Z wykształcenia językoznawca, specjalista od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w biznesie na wysokich stanowiskach. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W Sydney prowadziła swoją KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako terapeuta, autor i trener. Studiowała najnowsze kierunki psychologii ducha oraz Rebirthing, NLP, uzdrawianie duchowe, bioenergetykę, Dotyk dla Zdrowia, kinezjologię, hipnozę wg Ericksona, Hunę, praktyki szamańskie, Voice Dialogue.

Jest członkiem Australijskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej, Amerykańskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reiki, Polskiego Stowarzyszenia Programowania Neuro-Lingwistycznego.

Po wielu latach poszukiwań, podróży i uczenia się od mistrzów takich jak Louise L. Hay, Sondra Ray, Stuart Wilde, Marcel Vogel, Shakti Gawain, Lazaris, dr Frank Adler, Denise Linn, Jose Silva, Christina Thomas, Marina i Colin P. Sisson, David Neenan w roku 1994 założyła w firmę Inspiration Seminars International (ISI). ISI wydaje i rozprowadza autorskie programy Ewy na płytach CD i DVD ("Joga z Ewą", konstelacje rodzinne z Bertem Hellingeram). Jej programy edukacyjne zachęcają do rozwoju osobowości, zawierają inspirującą do zmiany wiedzę oraz zapewniające zdrowie psycho-fizyczne różnorodne techniki relaksacyjne. ISI wydaje po polsku w ramach umów licencyjnych kasety z wykładami znanych światowych autorów, takich jak Louise L. Hay, Stuart Wilde. ISI zaprasza też do Polski znanych trenerów zagranicznych (Nemi Nath, Laureli Blyth, David Neenan, dr Joy Manne) z ich autorskimi programami.

W 1997 roku wraz z Małgorzatą Bojanowską założyła w Warszawie INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA, obecnie Instytut Swiadomego Zycia Ewy Foley. Ta „szkoła życia” oferuje w wielu miastach Polski roczny program rozwoju osobistego oraz systematyczne seminaria samodoskonalenia.

Ewa jest też cenionym tłumaczem. Doskonale mówi po angielsku, dobrze po niemiecku i rosyjsku. Wiele podróżuje po różnych kontynentach odwiedzając ciekawe miejsca i ośrodki, ciągle doskonaląc swój warsztat, spotykając liderów światowego ruchu rozwoju potencjału ludzkiego, w który jest aktywnie zaangażowana.

Ma wielką pasję dziennikarską i jest doświadczonym prezenterem radiowym i telewizyjnym. W latach 1994-95 współpracowała z RADIEM KOLOR (jako "Kolorowa Profesor": codzienne felietony na temat znaczenia kolorów w naszym życiu i współ-autor audycji nocnej "Duch w Kolorze"). Od wielu lat udziela wywiadów w radiu (ESKA "Bliżej siebie", program III, Radio ZET, Radio dla Ciebie) i telewizji (TVPI "Kawa i herbata", TVPII "Świat Kobiet", POLSAT "Tylko dla Dam", WOT "Fotel" etc.). Pracowała jako Dyrektor Personalny w IBM Polska, prowadziła też swoją firmę konsultingową. Współpracuje z wieloma ośrodkami medycyny naturalnej w Polsce. Jest zapraszana jako gość i konsultant do wielu programów telewizyjnych ("Lustra" W. Pszoniaka, "Dekalog" J. Santorskiego, "Bliżej Natury" POLSAT etc.). Od stycznia do czerwca 1998 roku w każdą sobotę prowadziła magazyn ezoteryczny "Era Wodnika" w NASZEJ TV. W miesięczniku "Czwarty Wymiar" ukazują się regularnie jej reportaże i korespondencje z podróży po świecie.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Bądź aniołem swojego życia
Bądź aniołem swojego życia
Ewa Foley

6,78 (46 ocen i 4 opinii)
Bądź aniołem swojego życia
Autor:
Bądź aniołem swojego życia to inspirujące połączenie humorystycznej metafory na życie, wspaniałych pomysłów i praktycznych rozwiązań. Pokazuje jak uporządkować swoje życie, kształtować zdrowe nawyki,...
czytelników: 151 | opinie: 4 | ocena: 6,78 (46 głosów)
Każdego dnia
Każdego dnia
Ewa Foley, Katarzyna Michalak, Marta Fox, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz, Marek Kamiński, Gabriela Gargaś

6,7 (53 ocen i 16 opinii)
Każdego dnia
Każdego dnia to zbiór opowiadań wyjątkowych autorów, których połączył szczytny cel: wspieranie dzieci i młodzież dotkniętych ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami. Inicjatorką projektu jest Gabrie...
czytelników: 517 | opinie: 16 | ocena: 6,7 (53 głosy)
Powiedz życiu tak ! Poradnik dobrostanu
Powiedz życiu tak ! Poradnik dobrostanu
Ewa Foley

6,79 (33 ocen i 6 opinii)
Powiedz życiu tak ! Poradnik dobrostanu
Autor:
Ten przewodnik po życiu możesz wziąć wszędzie. Otwierając go na dowolnej stronie, natychmiast znajdziesz coś, co cię wzmocni, pobudzi cię do działania, podsunie dobry pomysł czy rozwiązanie problemu,...
czytelników: 116 | opinie: 6 | ocena: 6,79 (33 głosy)
Zakochaj się w życiu
Zakochaj się w życiu
Ewa Foley

6,87 (126 ocen i 16 opinii)
Zakochaj się w życiu
Autor:
Bestseller i pierwsza książka Ewy Foley (do tej pory nakład 30tys.), która stała się drogowskazem dla wielu kobiet. Autorka udziela wielu życiowych rad i motywuje do pozytywnego patrzenia na świat. Au...
czytelników: 343 | opinie: 16 | ocena: 6,87 (126 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze (1)

Przeczytaj także

4
277
750
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (11)

Czytelnicy (277)

Cytaty tego autora (6)
lista cytatów dodaj cytat
zgłoś błąd zgłoś błąd