Bądź aniołem swojego życia

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Bądź aniołem swojego życia to inspirujące połączenie humorystycznej metafory na życie, wspaniałych pomysłów i praktycznych rozwiązań. Pokazuje jak uporządkować swoje życie, kształtować zdrowe nawyki, zarządzać swoją energią, dokonywać dobrych zmian i samodzielnie kierować swoim losem.

źródło opisu: Matras

keys | 2012-12-18

Podobnie jak pozostałe książki autorki pomogła mi nie raz.

fiona | 2012-09-03

Bądź aniołem swojego życia czyli zadbaj o siebie na wszystkich poziomach : fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.Książka podzielona jest na trzy części i każda z nich dotyczy innej sfery.
Poziom fizyczny dotyczy różnego rodzaju diet, oczyszczania organizmu, suplementów, ziół oraz ćwiczeń fizycznych itp.
Na poziomie mentalnym pracujemy nad rozwojem naszego umysłu czyli pozytywne myślenie , ruszanie szarych komórek, wychodzenie z utartych schematów postępowania,planowanie itp.
Na poziomie emocjonalnym pracujemy różnymi metodami z naszymi uczuciami np.pozbywamy się negatywnych emocji , wzmacniamy pozytywną energię w swoim życiu, tworzymy wspierające nas afirmacje itp.
Szkoda tylko,że autorka bazuje na wiedzy i metodach opisanych już dużo wcześniej i nie wnosi nic od siebie.
Książka jest połączeniem wiedzy m.in. L.Hay , Tombaka, de Mello, J.
Murphyego itp.
Czytając nie dowiedziałam się niczego nowego czego bym nie wiedziała wcześniej.

nataws | 2015-01-03

Fantastyczna książka, którą pożyczyła mi koleżanka gdy leżałam w szpitalu. Przeczytałam jednym tchem, chociaż znajomym poszło już oporniej :) Książka z serii tych, które trzeba mieć na półce i sięgać do nich gdy mamy potrzebę. Polecam

czytelniczka | 2013-12-06
Przeczytana: 23 listopada 2012

Fajna pozytywna książka. O prostych rzeczach, ale motywuje do lepszego życia. W książce są też modlitwy, ale ja omijałam je szerokim łukiem ;)

Justyna | 2017-03-20
lewko | 2017-01-02