Siła marzeń. Życie w One Direction

Tłumaczenie: Dariusz Rossowski
Wydawnictwo: Feeria
Dare to Dream. Life As One Direction
Natalia M

Trudno uwierzyć, ile zmieniło się u nas w ciągu tylko paru miesięcy - od pierwszego spotkania pięciu chłopaków, którzy wcześniej nie mieli o sobie pojęcia, do finału brytyjskiego X Factora, wyjazdu na pierwszą trasę koncertową, nagrania albumu i wypuszczenia naszej własnej muzyki. Napisaliśmy tęksiążkę, abyście mogli nas naprawdę poznać, dowiedzieć się, skąd pochodzimy i dokąd dalej idziemy.

To nasza dotychczasowa historia jako One Direction, jesteśmy wdzięczni, że możemy się nią z wami podzielić.

"Można bez przesady powiedzieć, że przechodzimy właśnie najlepszy okres w swoim życiu i że nie byłoby go, gdyby nie WY, Dzięki za całe niesamowite wsparcie od Was!"

źródło opisu: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/sila-marzen

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/sila-marzen

Markiewka | 2015-08-17
Przeczytana: 2013 rok

Nie chcę nikogo urazić, ale książka jest napisana tak potocznym językiem, że aż źle się czyta. Plusem są niepublikowane zdjęcia oraz sam wkład chłopców w ich biografię.
Nie jestem Directioner od paru lat, więc chętnie sprzedam Siłę Marzeń (jak nowa) i Gdzie Jesteśmy (w prawie nienaruszonym stanie)
Zainteresowanych proszę o wiadomość :)

ModnaKulturaReviews | 2015-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2015

Kiedy byłam młodsza szalałam za zespołem One Direction, choć teraz ciężko mi się do tego przyznać. W dzień moich urodzin rodzice podarowali mi książkę, która w tamtym okresie była najnowszą z wszystkich napisanych przez boysband autobiografii.

Czytając poznajemy życie każdego z chłopaków, ich wspomnienia z dzieciństwa oraz to, co czuli podczas eliminacji do brytyjskiego X-Factora.

Książka jest o tyle ciekawa dlatego, że każdy z nich tak naprawdę miał swoje wyjątkowe życie, a dopiero potem Simon stworzył z nich zespół.

Kolejnym plusem "Siły marzeń" jest to, że w środku możemy znaleźć dużo zdjęć Liama, Harry'ego, Niall'a, Louis'a i Zayn'a (który ostatnio odszedł z zespołu).

Myślę, że tą książkę pokocha każda starsza lub młodsza fanka 1D, a każdy "hejter" spróbuje ich poznać. Osobiście uważam, że ta piątka osiągnęła wiele i stworzyła coś niesamowitego - marzenia innych ludzi. Nadal znam osoby, które marzyły o ich koncercie w Polsce i niestety teraz te nadzieje legły w...

Alison | 2014-12-29

Okazało się, że chłopcy umieją do tego dobrze pisać!

Bardzo dobra biografia, jeżeli ktoś chce dowiedzieć się o prawdziwych, znanych teraz na całym świecie zwykłych chłopakach z marzeniami :)

wercia | 2014-10-04

Okay. Jestem Directionerką, ale sądzę, że chłopcy są w show - biznesie tylko 4 lata, a mają już niezliczoną liczbę książek, co jest lekką przesadą.

ZoEverdeen | 2014-08-30

Jestem Directioner i wiadomo lubie tez zespół i ksiażka była faja.

ImprezowyKucyk | 2014-08-07

Ksiażka przedstawia życie 1D we wczesnych latach ich kariery, ukazuje co myślą i przeżywają i jacy są naprawdę.

xdominikaxx | 2014-07-22
Przeczytana: 24 kwietnia 2013

Jeżeli jesteś fanem 1D ta książka jest właśnie dla ciebie. Rok temu sięgnęłam po nią z czystej ciekawości. Okazała się fantastyczna. Można dużo dowiedzieć się o chłopakach.

Ewa | 2014-06-16

Ta książka jest dla każdego Directionera. Opowiada o 5 piosenkarzach, którzy spełnili swoje marzenia idąc do X-Factora. Zawiera mnóstwo zdjęć i informacji o najsławniejszym zespole na świecie. Pozwala lepiej poznać chłopaków i ich poglądy. Przez chwile można poczuć, jakby znało się ich od zawsze <3
Ewcia i Letty <3

Michaela | 2014-06-09
Przeczytana: styczeń 2014

Książka jest bardzo ciekawa i opisuje chłopaków z trochę "innej" strony. Jest tam zawartych wiele ciekawych sytuacja o których niektórzy pewnie nie mają pojęcia :) Jedna ta część różni się trochę od późniejszej, jednk oby dwie są świetne :P