One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść

Książka jest przypisana do serii/cyklu "One Direction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Feeria
literatura młodzieżowa
joly_fh

Kontynuacja historii zespołu (książki SIŁA MARZEŃ) – kolejna OFICJALNA KSIĄŻKA ONE DIRECTION Członkowie zespołu w swoich opowieściach cofają się myślami do ostatnich lat, które w radykalny sposób zmieniły ich życie. Począwszy od debiutu pierwszego singla i albumu, występu na Olimpiadzie i w Madison Suare Garden, aż do kręcenia filmu i trasy koncertowej Take Me Home. Ta książka jest podsumowaniem ostatnich lat a jednocześnie uświadamia i przypomina członkom ile przeżyli niezapomnianych chwil. Wierni Fani będą zachwyceni tą książką która dodatkowo obfituje w szereg kolorowych zdjęć

źródło opisu: Wydawnictwo Feeria, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl

Kasiag | 2019-09-02

Spodziewałam się więcej faktów i ciekawostek o chłopakach, szczególnie na temat procesu powstawania płyty Take Me Home, a także ich pierwszego krążka, dlatego podobała mi się mniej niż bogatsza w gratki dla fanów "Siła marzeń". Całość ratują zdjęcia i ciekawe wydanie. Dla fanów godna polecenia pozycja, chociaż bardziej wymagające osoby może odrobinę zawieść.

Aga | 2017-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2017

Podczas czytania muzyka często mi towarzyszy, więc nadchodzą momenty jak ten, gdy decyduje się czytać o ludziach, którzy tworzą muzykę, którą lubię słuchać, gdy zagłębiam się w fascynujące światy. Doznania z książką nie byłyby czasem tak głębokie gdyby właśnie nie muzyka, która mi towarzyszy. Ta książka pozwala nam zobaczyć pewien wycinek z życia zwykłych chłopaków, którzy osiągnęli sukces. To wciąż zwykli ludzie, ale ze swoją muzyką to ważna część życia dla wielu. Podzielenie książki na odczucia każdego z nich pozwala nam poczuć się bliżej nich. Obfitość zdjęć oraz ich własne wypowiedzi pozwalają nam zrozumieć jak ważne to dla nich wydarzenie, jak się tym cieszą i w tym uczestniczą. Lubię tego typu książki, ponieważ pozwalają mi jeszcze bardziej docenić jak wielką pracę wkładają artyści w to by nam fanom podobało się to co oni tworzą i są w tym tak szczerzy, że warto coś takie przeczytać. Polecam szczególnie fanom, dla innych może być to dosyć nudne zwłaszcza jak to nie ich...

tanczacapanda | 2016-06-30

Fajna książka dla fanek i nie tylko.Można poznać chłopaków z innej strony.

Blanka | 2016-06-03
Przeczytana: 25 maja 2016

"Gdzie jesteśmy. Nasz zespół, nasza opowieść" jest obowiązkową pozycją dla każdego fana One Direction. Dzięki niej dowiadujemy się, jak chłopcy znoszą życie w ciągłym biegu, jak wspominają minione półtora roku i co najbardziej lubią w byciu popularnym na całym świecie.

OUITinBookland | 2016-05-21

Zapraszam na recenzję książki One Direction na reviews-be-vickyy.blogspot.com

Monika | 2016-02-06

Zbyt dużo zdjęć, a za mało tekstu. Większość informacji jest zbyt oczywista dla prawdziwego fana.

Lily | 2015-10-09
Przeczytana: 15 września 2015

Wspaniała książka... <3

Markiewka | 2015-08-17
Przeczytana: 2013 rok

Nie jestem Directioner od paru lat, więc chętnie sprzedam Siłę Marzeń (jak nowa) i Gdzie Jesteśmy (w prawie nienaruszonym stanie)
Zainteresowanych proszę o wiadomość :)

Aleksandra | 2014-11-26

Polecam gorąco dla fanów zespołu.
Mi się podobało.
Dobra robota chłopcy! :)

Marysia | 2014-09-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 07 września 2014

Może nie ma z wiele tekstu, ale świetnie opracowana graficznie. Zdjęcia są fajne, mają ładne kolory, a każda strona dopracowana. Nie wystawiam oceny, ponieważ trudno obiektywnie ocenić takie książki, lecz każdy fan powinien być zadowolony, polecam :)