One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść

Książka jest przypisana do serii/cyklu "One Direction". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Feeria
literatura młodzieżowa
joly_fh

Kontynuacja historii zespołu (książki SIŁA MARZEŃ) – kolejna OFICJALNA KSIĄŻKA ONE DIRECTION Członkowie zespołu w swoich opowieściach cofają się myślami do ostatnich lat, które w radykalny sposób zmieniły ich życie. Począwszy od debiutu pierwszego singla i albumu, występu na Olimpiadzie i w Madison Suare Garden, aż do kręcenia filmu i trasy koncertowej Take Me Home. Ta książka jest podsumowaniem ostatnich lat a jednocześnie uświadamia i przypomina członkom ile przeżyli niezapomnianych chwil. Wierni Fani będą zachwyceni tą książką która dodatkowo obfituje w szereg kolorowych zdjęć

źródło opisu: Wydawnictwo Feeria, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl

Natalia M | 2013-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2013

Dużo bardziej podobała mi się "Siła marzeń". W tej biografii tak na prawdę wszyscy członkowie zespołu opowiadali o tym samym, czyli np. o występie w MSG czy o życiu trasie (konkretnie Take Me Home) lub też o fanach. Nie byłoby to takie złe jeśli tylko ich zadania nie byłyby prawie identyczne. Ta książka zawiera dużo więcej zdjęć i stosunkowo dość mało tekstu. Na koniec mogę tylko powiedzieć, że Directioners mogą przeczytać, ale jeśli tego nie zrobią to nie będzie to wielki grzech, ponieważ książka nie zawiera informacji, których przeciętna fanka by nie znała.

Monia0420 | 2014-08-09
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 19 lipca 2014

Książka o zespole One Direction, w której znajdziemy zdjęcia, komentarze, ciekawostki i historie z życia chłopaków. Książka dla każdego Directionera i nie tylko. Polecam.

Isaye | 2013-09-06
Na półkach: Przeczytane, 2013, Biografie
Przeczytana: 04 września 2013

Tak samo jak i w poprzedniej części, tak i w tej było trochę literówek.
Zarówno tekst, jak i zdjęcia są rozmieszczone w dobry, prosty i czytelny sposób.
Książka jest kontynuacją pierwszej części i z pewnością jest gratką dla fanów.

Aga | 2017-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2017

Podczas czytania muzyka często mi towarzyszy, więc nadchodzą momenty jak ten, gdy decyduje się czytać o ludziach, którzy tworzą muzykę, którą lubię słuchać, gdy zagłębiam się w fascynujące światy. Doznania z książką nie byłyby czasem tak głębokie gdyby właśnie nie muzyka, która mi towarzyszy. Ta książka pozwala nam zobaczyć pewien wycinek z życia zwykłych chłopaków, którzy osiągnęli sukces. To wciąż zwykli ludzie, ale ze swoją muzyką to ważna część życia dla wielu. Podzielenie książki na odczucia każdego z nich pozwala nam poczuć się bliżej nich. Obfitość zdjęć oraz ich własne wypowiedzi pozwalają nam zrozumieć jak ważne to dla nich wydarzenie, jak się tym cieszą i w tym uczestniczą. Lubię tego typu książki, ponieważ pozwalają mi jeszcze bardziej docenić jak wielką pracę wkładają artyści w to by nam fanom podobało się to co oni tworzą i są w tym tak szczerzy, że warto coś takie przeczytać. Polecam szczególnie fanom, dla innych może być to dosyć nudne zwłaszcza jak to nie ich...

angelika | 2014-04-04

Kontynuacja historii zespołu książki SIŁA MARZEŃ jest to w 100% oficjalna biografia napisana przez członków zespołu One Direction: Harrego ,Liama Louisa,Nialla i Zayna .

W Polsce jak i chyba na świecie nikomu nie trzeba przedstawiać brytyjsko-irlandzkiego boysbandu .Ich kariera nabrała tempa po wzięciu udziału w brytyjskiej edycji X-Factor gdzie zajęli trzecie miejsce ,następnie podpisując kontrakt na 2 miliony funtów z wytwórnią płytową .

Wokaliści w pięciu rozdziałach opowiadają o przeżyciach towarzyszące im podczas trasy koncertowej Take Me Home. Opisują swoje emocję jakie uczestniczyły im podczas koncertów czy spotkań z fanami .Piszą o swoich życiowych postrzeżeniach relacjach z rodziną ,przyjaciółmi .

Czytając książę można stwierdzić ,że chłopaki pomimo zawrotnej kariery w młodym wieku są nadal zwykłymi nastolatkami ,którzy pragną spełniać swoje marzenia i nadal rozwijać swoje umiejętności wokalne .

Książkę przeczytałam w niecałe dwie godziny,książkę polecam nie...

Olivia99 | 2014-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Bardzo dobra książka. Świetnie opowiada życie w zespole One Direction przez trzy lata. Minusem jest to, ze dużo informacji powtarza się w wypowiedziach chłopaków ale to chyba zrozumiała skoro każdy z nich chciał wyrazić opinie na temat tego co mu sie podobało co nie :) Bardzo fajny był wywiad na końcu oraz "Szybki Strzał".
W książce jest bardzo dużo fajnych, niepowtarzalnych zdjęci. Świetnie sie je ogląda szczególnie jeśli są na dużym formacie. Bardzo zaimponowało mi to jakie niesamowite, ciepłe podejście do fanów mają chłopaki z zespołu. Ciesze się, ze myślą o nich jak o kimś bliskim. Fajnie też, że (jak twierdzom) nadal, gdzieś w głębi serca pozostali tym kim byli- szalonymi nastolatkami szukającymi szczęścia i czegoś nowego w życiu. Dużo z tego już dostali. Dostali od losu coś, czego pewnie żaden z nich trzy lata temu sie nie spodziewał. Nawet o takim czymś nie śnił.
Naprawdę polecam te książkę dla każdej fanki i nie tylko. Każdy może dowiedzieć się czegoś o tym zespole, każdy...

Poziomkowa_ | 2013-09-06
Przeczytana: 08 września 2013

♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Orzechowa Zelka | 2013-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książkę przeczytałam w niecałe 2 godziny.Pewnie dlatego, że tekstu nie było dużo :))) 2/3 książki zajmują naprawdę piękne zdjęcia ^^ Najbardziej zaciekawiły mnie rozdziały napisane przez Nialla i Zayna. Chociaż chłopcy pisali na podobne tematy to jednak te dwa mi się najbardziej spodobały. Sama nie wiem czemu :P Ogólnie książka jest ciekawa i polecam !

ImprezowyKucyk | 2014-08-07

Następna cudowna książka mega utalentowanego brytyjskiego zespołu One Direction który podbił serca milionów nastolatek a w tym moje!
Książka ukazuje chłopców w innym świetle: nie jako sławne,bogate dzieciaki jak wielu ludzi ich ocenia tylko zwykli nastolatkowie(w zasadzie mężczyźni).

Fredzia | 2013-09-30
Przeczytana: 27 września 2013

Powiem tyle: pierwsza książka była lepsza. Zdjęć było dziesięć razy więcej niż tekstu, jak dla mnie trochę za dużo. Najbardziej podobał mi się ten wywiad na końcu, może dlatego, że zdjęć było dużo mniej. I oczywiście błędy...
Ale jestem Directionerką i wszystko, co dotyczy moich chłopców i tak jest dla mnie wspaniałe. Kocham każde zdjęcie i każde słowo znajdujące się w tej książce.