One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść

Okładka książki One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść One Direction
Okładka książki One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść
One Direction Wydawnictwo: Feeria biografia, autobiografia, pamiętnik
Feeria
2013-09-11
2013-09-11
literatura młodzieżowa

Spodziewałam się więcej faktów i ciekawostek o chłopakach, szczególnie na temat procesu powstawania płyty Take Me Home, a także ich pierwszego krążka, dlatego podobała mi się mniej niż bogatsza w gratki dla fanów "Siła marzeń". Całość ratują zdjęcia i ciekawe wydanie. Dla fanów godna polecenia pozycja, chociaż bardziej wymagające osoby może odrobinę zawieść.

Podczas czytania muzyka często mi towarzyszy, więc nadchodzą momenty jak ten, gdy decyduje się czytać o ludziach, którzy tworzą muzykę, którą lubię słuchać, gdy zagłębiam się w fascynujące światy. Doznania z książką nie byłyby czasem tak głębokie gdyby właśnie nie muzyka, która mi towarzyszy. Ta książka pozwala nam zobaczyć pewien wycinek z życia zwykłych chłopaków, którzy osiągnęli sukces. To wciąż zwykli ludzie, ale ze swoją muzyką to ważna część życia dla wielu. Podzielenie książki na odczucia każdego z nich pozwala nam poczuć się bliżej nich. Obfitość zdjęć oraz ich własne wypowiedzi pozwalają nam zrozumieć jak ważne to dla nich wydarzenie, jak się tym cieszą i w tym uczestniczą. Lubię tego typu książki, ponieważ pozwalają mi jeszcze bardziej docenić jak wielką pracę wkładają artyści w to by nam fanom podobało się to co oni tworzą i są w tym tak szczerzy, że warto coś takie przeczytać. Polecam szczególnie fanom, dla innych może być to dosyć nudne zwłaszcza jak to nie ich gatunek muzyczny.

Fajna książka dla fanek i nie tylko.Można poznać chłopaków z innej strony.

Fajna książka dla fanek i nie tylko.Można poznać chłopaków z innej strony.

"Gdzie jesteśmy. Nasz zespół, nasza opowieść" jest obowiązkową pozycją dla każdego fana One Direction. Dzięki niej dowiadujemy się, jak chłopcy znoszą życie w ciągłym biegu, jak wspominają minione półtora roku i co najbardziej lubią w byciu popularnym na całym świecie.

Wspaniała książka... <3

Wspaniała książka... <3

Nie jestem Directioner od paru lat, więc chętnie sprzedam Siłę Marzeń (jak nowa) i Gdzie Jesteśmy (w prawie nienaruszonym stanie)
Zainteresowanych proszę o wiadomość :)

Zainteresowanych proszę o wiadomość :)

Polecam gorąco dla fanów zespołu.
Mi się podobało.
Dobra robota chłopcy! :)

Polecam gorąco dla fanów zespołu.
Mi się podobało.
Dobra robota chłopcy! :)

Może nie ma z wiele tekstu, ale świetnie opracowana graficznie. Zdjęcia są fajne, mają ładne kolory, a każda strona dopracowana. Nie wystawiam oceny, ponieważ trudno obiektywnie ocenić takie książki, lecz każdy fan powinien być zadowolony, polecam :)

Książka o zespole One Direction, w której znajdziemy zdjęcia, komentarze, ciekawostki i historie z życia chłopaków. Książka dla każdego Directionera i nie tylko. Polecam.

Zapraszam na recenzję książki One Direction na reviews-be-vickyy.blogspot.com

Zapraszam na recenzję książki One Direction na reviews-be-vickyy.blogspot.com

• One Direction
  • Biografia
  • Pożyczone

Dodaj cytat z książki One Direction. Gdzie jesteśmy: nasz zespół, nasza opowieść