Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku

Feeria
2013-12-04
2013-12-04
2013-11-19

Trochę poradnik, trochę biografia, niby kalendarz. Tak właściwie ciężko przyporządkować to dzieło do jednej kategorii. Na każdy dzień mamy cytat pasujący do porady oraz krótkiego sensu rady. Niektóre proste, inne filozoficzne, ale można wyciągnąć trochę o życiu Demi. Nie w moim guście taki poradnik.

19 sierpnia - 9 września 2020r.

19 sierpnia - 9 września 2020r.

Świetne cytaty, dobre opisy, choć czytanie tego jednego wieczoru jest niewykonalne, ponieważ ilość rzeczy w niej zawartych zaczyna męczyć. Można zauważyć w niej również powtarzalność myśli. Kilka stron zawiera dokładnie to samo i pomimo innych słów nie dało się tego zatuszować.
Jednak patrząc na ogół książki, to jest ona zapisana tak, aby każdego dnia można ją było otworzyć na danym dniu i rozkoszować się cytatami i wyjaśnieniami autorki.

Najgorszym minusem tej książki, który niestety w moim przypadku obniżył jej wartość o połowę ,- jest powtarzalność. Demi wałkuje 3 takie same tematy na przemian, zmieniając lekko słowa, by brzmialy inaczej i świeżo. Ja się na to nie nabrałam. Cały czas czytałam o tym samym... Poza tym niektóre "lekcje" Demi wykluczały się wzajemnie. Nie podobało mi się, nie była to porywająca lektura. Nie zachęcam do czytania.

Świetna książka, bardzo mi się podobała. Sporo cytatów pasuje do mnie, tylko odwagi mi brakuje ;)

Sama nie wiem jak zacząć tą recenzję.Wiele emocji targało mną przy czytaniu tej książki.Uwielbiam Demi od czasu Camp Rock.Żałuję tylko,że tak późno zainteresowałam się jej piosenkami.Ma dziewczyna niesamowity głos.Pamiętam ten dzień jak dziś,kiedy siedząc wieczorem przy komputerze na Ask.fm przeczytałam,że Demi trafiła do szpitala.Dziewczyna,która prowadzi aska o Demi przekazała nam tę informację...{wtedy nawet nie wiedziałam,że taki ask istnieje.} Wiedziałam wcześniej z różnych źródeł,że Dems ma problemy ...nie wiedziałam tylko jak duże.Po przesłuchaniu piosenki "Sober" dotarło do mnie,że Demi bez pomocy fanów nie poradzi sobie sama.Książkę kupiłam by lepiej zrozumieć Demi...jej proste przesłanie daje do myślenia. Z każdym nowym dnie,miesiącem,tygodniem...odkrywamy problemy Dems...Popatrzcie! Ma dziewczyna szczęście....Jest gwiazdą,śpiewa,tańczy,daje koncerty....jest filantropką....i wiele więcej a jednak....Ona też miała pod górkę. Często wydaje nam się,że celebryci,gwiazdy Hollywood mają takie super życie.Mieszkają w super domach,mają baseny,pola golfowe. Nic nie robią a kasa leci...Jakież to jest złudne. Pamiętajmy bez nas nic się nie spełni....demi też miała "przyjaciół"a teraz ? Odwrócili się od niej. Dużo się dowiedziałam z tej książki...Wiem jedno będę do niej wracać.

To bardzo przyjemna i lekka książka, którą czyta się w mgnieniu oka - w sam raz na sobotnie przedpołudnie 😉

Genialna książka !
Nie planowałam zakupu tej książki, tutaj mama zapytała mnie co chcę na gwiazdkę, a ja nie mając pomysłu zaczęłam przeglądać stronę empik.com. Wśród wielu książek, ta bardzo mnie zaciekawiła. Bardzo cieszę się, że ją mam - to były dobrze wydane pieniądze.

Książka, jak sam tytuł mówi, pomaga nam stać się silniejszą i bardziej pewną siebie. Pewnie zadajecie sobie pytanie - jak książka może nas zmienić ? Otóż może ! Ja jestem na to żywym dowodem i pewnie jest jeszcze wiele takich osób, którym ta książka pomogła.
Te cytaty, które są zamieszczane pod każdym dniem, te rady i cele napisane przez Demi - to wszystko naprawdę motywuje ! Po przeczytaniu i przeanalizowaniu mam ochotę zerwać się z kanapy i zrobić coś dobrego, pozytywnego ze sobą.
Podsumowując : Ta książka potrafi pomóc w trudnych chwilach, podnieść naszą samoocenę i zmobilizować do zmian. To nie tylko książka dla Lovatics - to książka dla każdego !
Zapraszam do mnie http://wer-pozeraczkaksiazek.blogspot.com :)

Genialna książka !

Jedna z moich ulubionych książek. Mnóstwo wspaniałych myśli na każdy dzień i motywacji do dalszego działania. Polecam w 100%!!!

Więcej recenzji książek na blogu hopeandfaaith.blgospot.com

Teraz zastanawiam się jaki był powód zakupienia przeze mnie tej książki. Chciałam ją kupić od bodajże 2014 roku, ale nadal nie wiem dlaczego.
Czy kupiłam by ją ponownie? Możliwe. Czasami nie mogłam się doczekać aż przeczytam cytat dnia, jak to określam zapisaną kartkę z dniem w książce. Ale czasami bywały momenty że zapominałam całkowicie o niej.

Na ostatni swój wyjazd do Czech jej ze sobą nie wzięłam. Czy mi jej brakowało? Nie. Możliwe że to przez to że nie miałam czasu nawet na sen.
Czasami cytaty dnia wpasowały się w dany dzień. Ale to może było ich kilka na całe 365 dni.
Kolejnym minusem jaki znalazłam w książce to to że co 4 lata mamy przystępny rok i luty ma 29 dni. Właśnie tego zabrakło mi w książce, że nie było nic na 29 lutego. A zwłaszcza że 2016 to był przystępny rok.

Dodatkowym faktem jest to że podobno tego sama Demi nie napisała i potwierdziła to podobno na Twitterze. Dowiedziałam się o tym jakoś w pierwszej połowie 2016 i od razu odechciało mi się zaglądania do książki.

Podsumowując, na pewno tej książki na razie nie sprzedam. Jeśli będę potrzebowała jakiegoś pocieszenia, będę miała gorszy dzień to wtedy na pewno sięgnę po tą książkę.

Więcej recenzji książek na blogu hopeandfaaith.blgospot.com

• 2015