Love factor

Akapit Press
2011-10-19
2011-10-19
Karolina Sobiepanek
X Factor muzyka śpiew marzenia nastolatka

Ta książka nie jest jakaś specjalna, ale przyjemnie i łatwo się ją czyta. Nie ma tam jakiś wielkich akcji, ale ogólnie jest ok.👍
Fajnie jest pokazane w niej muzyczne show i myślę, że na pochwałę zasługuje wątek relacji pomiędzy Estellą, a ojcem, który w pewnym momencie na prawdę mnie wzruszył.

Luźna książka, jeśli nie ma się co robić lub na lekkie odmóżdżenie ;) Wzbudziła trochę kontrowersji we mnie, zważywszy na to, że różnica wieku pomiędzy dwójką bohaterów była dosyć duża 😯 Wielkich akcji to tutaj nie ma, natomiast ja tego nie oczekiwałam. Czy była fajna? Tak. Czy przeczytałabym ponownie? Raczej nie.

Esstella ma tylko jedno marzenie-śpiewać. Jednak jej ociec się temu sprzeciwiał. Musiała uczęszczać do szkoły językowej z rozszerzonym programem, skończyła liceum, zdała maturę osiemnastoletnia dziewczyna pragnęła spełnić swoje największe marzenie o śpiewaniu. Zgłosiła się na casting do programu rozrywkowego "Muzyki marzeń bo chciała zrobić karierę muzyczną zająć się śpiewaniem. Tam podczas nagrywania piosenki, zapoznała młodego, przystojnego Ivano, a dziewczyna nie wie jakie ma zamiary mężczyzna wobec dziewczyny. Dziewczyna spełnia swoje marzenia, poznaje też miłość.
Przy tej cieniutkiej książce młodzieżowej rozerwałam się, lekka, przyjemna w odbiorze czyta się fajnie, "Love factor" to świetna książka na miły wieczór.

Przeczytałam tę książkę w jedną noc, a zarywanie nocy zdarza mi się naprawdę rzadko i dotyczy tylko świetnych książek a tę za taką muszę uznać. Lekka i przyjemna. Ciekawe ukazanie programów muzycznych "od kuchni". :)

Na początku myślałam, że to kolejna książka dla "nastolatek", a opis na pewno nie sprzyjał mojej opinii. Przez pierwszą połowę powieści czytanie dziwnie mi się ciągnęło, jednak gdy do historii został wprowadzony przecudowny Boris, który, na szczęście, ostudził zamiary Estelli względem pewnego zarozumiałego, wysoko postawionego faceta, dzięki czemu zaczęłam ją troszkę bardziej trawić i nie narzekałam na jej idiotyzm, czytaniu akompaniowały moje piski i z trudem powstrzymywałam się, by nie zajrzeć na ostatnią stronę... Boris to wymarzony bohater typowej młodzieżówki - inteligenty (czego brakuje niektórym facetom z książek!) zły chłopiec, choć tylko z pozoru. Tak naprawdę uroczy romantyk, uważający psa za swoją dziewczynę i skłonny do poświęcenia w nawet tak ważnych rzeczach, jak finał "Muzyki Marzeń". Urocza książka, urocza okładka i uroczy chłopak. Czego chcieć więcej?

Jak gonić marzenia skoro ktoś nam bliski jest przeciwko temu? Jak przeciwstawić się naszym bliskim żeby bronić swoich wielkich ale też tych mniejszych marzeń? Książka "Love Factor" na pewno spodoba się osobą w młodym wieku, pokazuje jak dążyć do tego czego chce się osiągnąć w życiu, każdy ma marzenia, ale nie każdy wie jak dążyć do ich spełnienia. Książka ta takim osobą ukaże jak można postąpić. Polecam ją serdecznie :)

Książka nie jest jakimś bardzo wybitnym dziełem, ale dla kogoś kto nudzi się pewnego wieczoru jest idealna. Szybko i łatwo się ją czyta :-)

Książka lekka i przyjemna. Na początku trochę mi nie pasowała, ale potem już się przyzwyczaiłam.

Love Factor to książka należąca do typu lekkich.Myślę że przypadnie do gustu młodszym czytelnikom.Opowiada o spełniającym się marzeniu,niespodziewanej miłości i braku poparcia ze strony rodziców. Nie chwyta za serce ani nie trzyma w napięciu jest po prostu lekka i przyjemna .

jedna z pierwszych książek jakie przeczytałam jako dziecko z przyjemnością, przyczyniła się do mojej książkowej miłości

• Wypożyczone z biblioteki
  • Porażka
  • ♦ Biblioteczne ♦

Dodaj cytat z książki Love factor