Leczenie Chorób Tarczycy. Holistyczne Metody Poprawy Pracy Tarczycy

Wydawnictwo: MADA
Your Thyroid Problems Solved
zdrowie, medycyna
Ewa

Choroby gruczołu tarczowego są o wiele częstsze niż sądzimy, a nierzadko pozostają nierozpoznane. Ta książka, oparta na najnowszych wynikach badań, to przewodnik po holistycznych metodach leczenia tarczycy. Znajdziesz w niej: * Opis wszystkich badań krwi, niezbędnych do oceny pracy tarczycy. * Listę związków chemicznych, które upośledzają pracę gruczołu tarczowego. * Program dietetyczny,...

Znajdziesz w niej:
* Opis wszystkich badań krwi, niezbędnych do oceny pracy tarczycy.
* Listę związków chemicznych, które upośledzają pracę gruczołu tarczowego.
* Program dietetyczny, nazwy produktów i składników odżywczych, które poprawiają funkcjonowanie tarczycy.
* Rady na temat, tego, co robić, gdy przyjmujesz leki na tarczycę, lecz nadal czujesz się źle.
* Sposoby zaradzenia sytuacji, w której zażywasz hormony tarczycy, ale nadal nie możesz schudnąć.
* Wskazówki na temat tego, jak dobrze dobrać dawkę leków na tarczycę.
* Odpowiedź na pytanie: dlaczego niektórzy ludzie potrzebują dwóch rodzajów leków z hormonami tarczyc

źródło opisu: opis wydawcy na tyle okładki

źródło okładki: zdjęcie własne

Kamila Zielińska | 2015-04-01
Przeczytana: 29 marca 2015

Trochę jestem rozczarowana ta książką. Spodziewałam się bardziej dokładnych informacji, mam wrażenie, że autorzy chcą coś przekazać, ale nie za wiele... Dla laika pozycja faktycznie może okazać się pomocna, ale aby móc "walczyć" z lekarzem o przepisanie naturalnej świńskiej tarczycy, wiadomości tam zawarte są zbyt ogólne. Książka powinna być moim zdaniem zatytułowana inaczej.
Polecam jeśli twoje wiadomości odnośnie diagnozowania chorób tarczycy opierają się tylko na TSH, ale jeśli ktoś wie już coś więcej może się rozczarować.

Justyna | 2016-07-14
Przeczytana: 30 czerwca 2016

Bardzo ciekawa pozycja dla osób dotkniętych problemami tarczycy. Wyjaśnia w bardzo prosty sposób funkcjonowanie tego narządu oraz pokazuje rozwiązania jak usprawnić jego funkcje przez całościowe podejście do organizmu. Podstawa dla każdej osoby chorej.

magda | 2017-09-01
Iga_milka | 2017-08-26