Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść

Okładka książki Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść
Sandra CabotWendy Perkins Wydawnictwo: CoJaNaTo poradniki
poradniki
Want to Lose Weight... But Hooked on Food? FREE YOURSELF FROM EMOTIONAL OVEREATING
CoJaNaTo
2011-10-01
2011-10-01
Ewa Krystyna Suskiewicz
poradniki psychologia dietetyka zaburzenia odżywiania objadanie

Okładka książki Jak w sposów naturalny zachować swój pęcherzyk żółciowy oraz jak postępować gdy został usunięty Sandra Cabot, Margaret Jasinska
Ocena 5,0
Jak w sposów n... Sandra Cabot, Marga...
Okładka książki Cukrzyca typu II Sandra Cabot, Margaret Jasinska
Ocena 4,5
Cukrzyca typu II Sandra Cabot, Marga...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Poradnik, w którym zawartych jest bardzo wiele rad, w jaki sposób schudnąć, jeśli nie potrafi się przestać jeść. Czy jest to możliwe? Co zrobić, gdy pomimo bardzo wielu prób waga uparcie stoi tam, gdzie stała. W jaki sposób emocje, wpływają na pozbycie się zbędnych kilogramów?

Dodaj cytat z książki Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść