Zdrowe jelita to zdrowe ciało. Wszystko o zdrowiu jelit

Okładka książki Zdrowe jelita to zdrowe ciało. Wszystko o zdrowiu jelit
Sandra Cabot Wydawnictwo: MADA zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
MADA
2015-12-01
2015-12-01

Okładka książki Jak w sposów naturalny zachować swój pęcherzyk żółciowy oraz jak postępować gdy został usunięty Sandra Cabot, Margaret Jasinska
Ocena 5,0
Jak w sposów n... Sandra Cabot, Marga...
Okładka książki Chcesz schudnąć, ale nie potrafisz przestać jeść Sandra Cabot, Wendy Perkins
Ocena 7,2
Chcesz schudną... Sandra Cabot, Wendy...

Bardzo przyzwoicie napisana. Teoretyczny i praktyczny przewodnik dla ludzi z jelitowymi problemami. Dobra także dla chcących zachować zdrowie jelit.

Dodaj cytat z książki Zdrowe jelita to zdrowe ciało. Wszystko o zdrowiu jelit