Leczenie chorób tarczycy. Holistyczne metody poprawy pracy tarczycy

Sandra Cabot Wydawnictwo: MADA zdrowie, medycyna
Your Thyroid Problems Solved
MADA
Your Thyroid Problems Solved
zdrowie, medycyna
2009-01-01

Bardzo ciekawa pozycja dla osób dotkniętych problemami tarczycy. Wyjaśnia w bardzo prosty sposób funkcjonowanie tego narządu oraz pokazuje rozwiązania jak usprawnić jego funkcje przez całościowe podejście do organizmu. Podstawa dla każdej osoby chorej.

Trochę jestem rozczarowana ta książką. Spodziewałam się bardziej dokładnych informacji, mam wrażenie, że autorzy chcą coś przekazać, ale nie za wiele... Dla laika pozycja faktycznie może okazać się pomocna, ale aby móc "walczyć" z lekarzem o przepisanie naturalnej świńskiej tarczycy, wiadomości tam zawarte są zbyt ogólne. Książka powinna być moim zdaniem zatytułowana...

• Zdrowie
  • Dietetyka