Brian Tracy i Sekrety osobistego sukcesu

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

&„,Nieważne, skąd pochodzisz. Ważne, dokąd zmierzasz&”,Reżyser własnego kultowego&…, życia&„,To zdarza się tylko w filmach&”, &—, myślisz z zazdrością, oglądając kolejną superprodukcję. Nic bardziej mylnego. Weź do ręki gotowy scenariusz, stworzony przez samego Briana Tracy&’,ego. Zacznij mistrzowsko realizować sceny błyskotliwej kariery, osobistego spełnienia, satysfakcji, wielkiej miłości, radości i oszałamiających sukcesów. Strona po stronie, klatka po klatce &—, zobacz, jak sam zamieniasz się w bohatera wyśnionej historii.Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału.Mała książka o wielkiej motywacji.

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

Miedzianowska | 2016-05-29
Przeczytana: 29 stycznia 2016