Praktyczne metody osiągania sukcesów

Okładka książki Praktyczne metody osiągania sukcesów M.R. Kopmeyer
Okładka książki Praktyczne metody osiągania sukcesów
M.R. Kopmeyer Wydawnictwo: Bellona poradniki
2003-01-01
Władysław J. Wojciechowski

Ciekawa, nawet po prostu historycznie, książka typowego boomera z USA

Ciekawa, nawet po prostu historycznie, książka typowego boomera z USA

Dla mnie same frazesy, które do praktyki trudno w ogóle odnieść. Ta książka to jakieś kompedium wszystkich zasad osiągania sukcesów, ale podane w tak mizernej formie, że nie sądzę, żeby była w stanie komuś pomóc. A na dokładkę przestarzały styl.

Brak w niej jakiejkolwiek merytoryki. Podobnego motywacyjnego bełkotu wątpliwą przyjemność mamy wysłuchiwać z ust akwizytorów Souvre i innych piramid finansowych. Kołcz majk wśród książek. Jego filmy blisko odzwierciedlają zawartość wyżej wymienionej.

Pokaż mimo tovideo - opinia

Praktyczne metody osiągania sukcesu to książka wyjątkowa, absolutny "must have" człowieka sukcesu i biznesmena, i pracujących na etacie.
Książka napisana jest w formie jedno, dwu-stronicowych rozdziałów zawierających informacje, co konkretnie trzeba zrobić, żeby zdobyć sławę, fortunę i wpływy, a może więcej szczęścia? Dla autora to żaden problem, bo książka jest bardzo obszerna i wyczerpuje wiele tematów!
Z praktycznych metod osiągania sukcesu dowiesz się co zrobić, by ludzie Cię lubili i szanowali, jak stać się popularnym, jak zwalczyć problemy, marazm i stagnację i wreszcie jak stać się bogaczem.
Książka jest wartościowa i inspirująca. Piękne historie i puenty, właściwe pytania, lektura zmusza też do myślenia.
Szczerze polecam przeczytać ją każdemu!

Każdy rozdział daje dużo do myślenia, będę do niej wracać!

Każdy rozdział daje dużo do myślenia, będę do niej wracać!

Najlepsza na świecie książka o rozwoju osobistym!

Najlepsza na świecie książka o rozwoju osobistym!

Zawiera obszerny zbiór porad jak "osiągnąć sukces" prawdą jest że trudno jest stosować się do ich wszystkich, ale nie można się nie stosować do żadnej.

Z seri must-have. Bardzo dobry czas i pożytecznie spędzony z tą książką napędza, aby sięgnąć po podobne pozycje. Polecam.

Wybitna. Dająca konkretne rady, wskazówki podpowiedzi jak postawić kolejny krok; a później następny:) Warto przeczytać.

Toż to bardzo dobra książka :)

Toż to bardzo dobra książka :)

• Rozwój osobisty
  • Kupić
  • Biznes
  • Ponownie czytam od czasu do czasu
  • PRIORYTETY NABYWCZE