Piąty poziom

Wydawnictwo: Volant
978-83-935898-0-7
Bykovsky

„Piąty poziom” jest o właściwych pytaniach. Nie o tym jak dobry jesteś, ale o tym jak dobry chcesz być. Jak zamiast uczenia się uwodzenia kobiet, stać się mężczyzną, który jest przez nie uwodzony. Jak zapomnieć o staraniu się, żeby być lepszym, a staniu się najlepszym. „Piąty poziom” jest o tym kim być. Nieważne czy chcesz żyć otoczony pięknymi kobietami, zbudować charyzmatyczną osobowość,...

Nieważne czy chcesz żyć otoczony pięknymi kobietami, zbudować charyzmatyczną osobowość, wyruszyć w podróż na koniec świata, stać się osobą, którą lubią pieniądze, ale jeśli nie wystarcza ci standardowe życie i chcesz czegoś więcej niż miałeś do tej pory, to ta książka jest dla ciebie!

Nauczysz się z niej tego, czego nigdy nie powiedział ci twój tata:
- jak stać się mężczyzną sukcesu
- jak budować genialne relacje z innymi ludźmi
- jakie jest 6 sposobów, które sprawią, że staniesz się tak kreatywny jak nigdy wcześniej
- jak pozbyć się wszystkiego co ciebie powstrzymuje przed wspaniałym życiem
- jak oszczędzić czas i zwiększyć efektywność poprzez działanie w kręgu swojego wpływu
- dowiesz się czego pragną kobiety i co zrobić żeby za tobą szalały
- poznasz triki seksu tantrycznego
- jaka jest kluczowa różnica między „być” a „mieć”
- jak generować większe sukcesy 100% szybciej

Jednym zdaniem, jest przewodnikiem pozwalającym kompleksowo zrewolucjonizować swój styl życia i wziąć tylko to co jest ci potrzebne.

źródło opisu: http://piatypoziom.pl/

źródło okładki: http://piatypoziom.pl/

Bykovsky | 2012-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2012

Książka ta pomaga w ułatwieniu wielu spraw w życiu codziennym.
Przydatna dla przeciętnego mężczyzny.

Porusza wiele tematów, począwszy od samorozwoju, pozytywnym myśleniu, odnoszeniu sukcesów, finansach jak i przez seks oraz różne typy relacji damsko-męskich.

Z ciekawości można sięgnąć.

DimaKorlotian | 2014-02-07

Jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałem. Każde zdania sprawia, że chcesz czytać dalej. Każde słowo przynosi zdumienie, odkrycie Ameryki na nowo.. Nagle uświadamiasz sobie, że Twoja prawda o świecie nic nie znaczy, bo po cholere nakładać sobie samemu ograniczenia? Niesamowicie szczera. Czyta się ją jednym tchem. W każdej przychodni na świecie, każdy nowo narodzony powinien obok klapsa od pielęgniarki, otrzymać książkę Volanta. Serio.

E-T Novak | 2014-06-09
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 09 czerwca 2014

Rewelacja. Takiego kopa w tyłek, jaki zapewnia ta książka, powinien dostać każdy mężczyzna. Więcej nawet: każdy człowiek (nie chodzi mi o to, że mężczyźni to nie ludzie, ale "Piąty poziom" dotyczy również kobiet, które dowiedzą się o sobie wielu intrygujących rzeczy). Większość teorii dotyczących życia społecznego jest oklepana, ale ujęta za to w niebanalny sposób. Ciekawostki też się znajdą.

Na minus tylko brzydota okładki i mnóstwo błędów typograficznych. Ale co tam. Liczy się wymowa.

Mateusz | 2014-07-04
Przeczytana: 01 lipca 2014

Jedna z lepszych książek, które czytałem. Można powiedzieć, że dość kompleksowy poradnik, zawiera bardzo dużo informacji, które zdobywałem czytając wiele książek - tutaj można rzecz - kompedium.

Styl pisania przypomina Mateusza Grzesiaka, więc jak dla mnie na +. Książka pisana z przysłowiowym "jajem".

Jedynie co, nie przypasował mi poziom IV, moim zdaniem, dla mnie było kilka dobrych rozkmin, ale z wieloma też się nie zgodzę. Więc polecam podchodzić z zasadą "Słuchaj wszystkich, ale filtruj i bierz tylko to co najlepsze'. Polecam :)

Zaczytana | 2016-05-18
Przeczytana: 18 maja 2016

To ciężka lektura, czytałam ją jak na siebie bardzo długo, bo chyba 2 tygodnie i przeplatałam ją innymi książkami. Jest napisana mową potoczną, nie pozbawioną przekleństw. Ma być kopem motywacyjnym do działania i chyba jest. Z perspektywy kobiety bardzo trudno to ocenić. Zależy też od wartości jakie wyznajemy.
Z wieloma aspektami poruszonymi w książce się zgadzam. Volant sporo osiągnął, myśli logicznie, pisze przystępnie. Coś z czym absolutnie nie umiem się pogodzić, to jakaś mania wyższości mężczyzny nad kobietą i ciągłe zarzucanie, że to płeć piękna rządzi płcią „brzydką” nie dając niczego w zamian.
Całość opinii plus cytaty http://zaczytana-susan.pl/piaty-poziom-volant/

swierzaq | 2014-10-10
Przeczytana: 01 października 2014

jeżeli masz 18 lat to ta ksiązka jest dla Ciebie. Jeżeli masz 28 lat to uśmiechniesz się, przy czytaniu, jeżeli masz 38 możesz zapłakać, że nie przeczytałeś jej wcześniej, chociaż to już dla Ciebie za późno.

Paweł | 2015-03-21
Przeczytana: 17 marca 2015

Pozycja zdecydowanie inna od większości wszelkiej maści poradników, książek mających zmienić nasze życie itp. Inna, bo zdecydowanie nastawiona na działanie i praktykę. Mająca dać "kopa w dupę", a nie tylko suchą teorię, tysiąc technik i milion porad. Pod tym względem, uważam, że spełnia swoje zadanie w 100%, bo rzeczywiście motywuje do działania. Również bardzo wysoko oceniam ją w kategoriach, na których widać, że autor się zna, czyli kwestii damsko-męskich, lifestyle'u, zarabiania pieniędzy. Gorzej jest wtedy, kiedy próbuje wchodzić w "wyższe tematy" i wypowiada się na tematy religii czy patriotyzmu, twierdząc, że nie są nam potrzebne, bo powinniśmy egoistycznie myśleć tylko o tym, co sprawia nam przyjemność. Za to musiałem odjąć 2 punkty, natomiast po odrzuceniu tego typu opinii i skupieniu się na tym, na czym autor rzeczywiście się zna, mogę książkę z całą pewnością polecić.

mrsalwaysright | 2015-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2015

O Volantification słyszała już znaczna część młodego pokolenia. Szczególnie ta, która pracuje - gdzieś, nad sobą, z kimś. Która ogarnia, po prostu. Na bloga natknęłam się zupełnie przypadkowo. I zostałam. Później sięgnęłam po pierwszą książkę. Wnioski? "Piąty poziom" powinien być lekturą obowiązkową każdego faceta.

Na początku zniechęciło mnie to, że grupą docelową "Piątego poziomu" są panowie. Ale z drugiej strony - gdzie lepiej zdobywać cenne informacje, jeśli nie w obozie wroga? (choć bardziej adekwatne w tym wypadku byłoby okreslenie "jaskinia lwa"). Tak więc czytałam dalej. Nie żałuję. Fakt, co wrażliwsze dziewczęta, dewotki, feministki, moherowe berety i osoby -18 nie powinny w ogóle "Piątego poziomu" dotykać, w trosce o swoje ciśnienie. Ale miło jest móc wreszcie w choć minimalnym stopniu zrozumieć, jakimi mechanizmami rządzą się umysły facetów. Na pochwałę zasługuje też fakt, iż Volant nie szczędzi gorzkich uwag swojej płci. To pokrzepiające, wiedzieć, że nie wszyscy myślą...

Ewa | 2014-01-12
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Brawo Volant!
Jestem pod niemałym wrażeniem! Książka jest nietuzinkowa. Wiele w niej prawd i mądrości.
Czekam z utęsknieniem na kolejną książkę.
Szalenie się cieszę, że natknęłam się na volantification.pl!

Marek Rygiel | 2015-09-05
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 04 września 2015

Jedynym atutem tej książki jest żywy język. Cała reszta niestety na poziomie 14-latka. Aż się dziwię tylu pozytywnym ocenom.