Fastlane Milionera

The Millionaire Fastlane
bogacenie się, finanse
poradniki
Ryu

Książkę tę można uznać za niebywale pożyteczny "podręcznik" jak sensownie rozwijać własny biznes, aby zostać milionerem. Zwłaszcza dla ludzi młodych, ambitnych i przedsiębiorczych, próbujących znaleźć swój własny sposób na sukces biznesowy i finansowy, może być to cenna ?książka kucharska", zawierająca wiele naprawdę porządnie ułożonych i sensownych przepisów oraz rad. Tyle że nie wystarczy jej przeczytać. Trzeba jeszcze przyłożyć się i ugotować..."

źródło opisu: Wydawnictwo Gall, 2012

źródło okładki: www.gall.pl

boseti | 2014-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2014

Cóż MJ sie nie patyczkuje i podważa wszystkie rzekome, aktualnie znane "recepty na sukces". Po przeczytaniu tej książki już nic nie będzie takie samo. Przeczytałem sporo książek w stylu "droga do finansowej wolności" a Pan MJ po prostu je zmiótł jednym ruchem ręki, czułem się jakbym dostał obuchem w łeb, zdałem sobie sprawę że 80% teorii o których się naczytałem legło w gruzach. Wiedza z tej książki otworzy Ci oczy, dojrzejesz momentalnie.Polecam.

Nevalir | 2018-03-04
Na półkach: Mam ENG, Przeczytane
Przeczytana: 19 lutego 2018

WoW, książka BARDZO SIĘ WYRÓŻNIA spośród innych w swojej kategorii pod względem jakości. Jest bardzo konkretna, treściwa, zawiera bardzo wartościową wiedzę bez lania wody i pierdyliarda rozwleczonych historyjek, do czego zdążyły przyzwyczaić mnie już inne książki tego typu :P MEGA KSIĄŻKA, chyba żadna książka (na ponad 330 w "Przeczytanych" na tą chwilę) nie wywarła na mnie takiego wrażenia i wpływu jak "Fastlane Milionera". Na pewno przeczytam ją jeszcze w oryginale i będę wracać do moich podkreśleń... Bardzo polecam, bo to jedna z tych nielicznych, która naprawdę może zmienić Twoje życie ;) U mnie po jej przeczytaniu już nic nie jest takie samo, zmieniła całkowicie moje postrzeganie.

Sebastian | 2015-12-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebook
Przeczytana: 10 grudnia 2015

Wyobraź sobie czytelniku, że szukasz sposobu na biznes i oczekujesz jakiegoś magicznego przepisu na sukces. Otóż takiego przepisu nie ma, to Ty jesteś przepisem, to Ty masz wszystko co potrzeba by osiągnąć to o czym marzysz. To co musisz zrobić to zacząć realizować i metodą prób i błędów doświadczać, uczyć się na błędach i wyciągać wnioski! Jedyne co musisz zrobić to być uważnym obserwatorem świata i spełniać potrzeby innych a nie swoje. Producenci realizują potrzeby innych natomiast konsumenci są egoistami i zaspokajają własne potrzeby. Jak dostrzec potrzeby? Wszędzie tam gdzie ludzie są niezadowoleni z usług, gdzie są jakieś braki tam możesz wkroczyć Ty i coś zmienić lub udoskonalić.
Moim zdaniem książka jest warta przeczytania i powinna być swego rodzaju biblią dla każdego kto chce osiągnąć sukces na swojej drodze biznesu! Gorąco polecam!

Zaczytana | 2016-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2016

Czytając „Fastlane” były takie momenty że miałam ochotę rzucić tą książkę w cholerę, musiałam też robić częste przerwy i czytać coś w międzyczasie… Autor zbytnio się rozwodzi i często powtarza. Mógłby – jak na faceta przystało – zmieścić się w połowie objętości tej książki, a liczy sobie ona 528 stron. Znajdziemy tam też dużo samochodowych porównań, a właściwie porównań do Lamborghini, bo to ulubiony samochód autora i „fura” od której wszystko się zaczęło.
Co więc ratuje tą pozycję? Język – kompletnie nie naukowy, no i celność spostrzeżeń – te elementy sprawiają, że nie ma problemu z tym, żeby do książki w dowolnej chwili wrócić. Inna sprawa to sam fakt, po co po tą książkę sięgnęliśmy.

Uciekające strony | 2014-02-11
Przeczytana: 11 lutego 2014

Fastlane Milionera jest pouczającą oraz motywującą książką, zachęcającą do spełnienia swoich marzeń i dążeń do finansowej wolności. Zawiera wiele ciekawych przemyśleń i wskazówek, które pomagają sprostać naszym ambicjom i zrealizować nasze cele. Podczas czytania autor wzbudza w nas zapał do pracy.

molik28 | 2017-03-30

Moim zdaniem świetną recenzję tej książki znajdziecie poniżej w filmie.

| 2015-05-19

Wspaniała książka. Okazała się dla mnie bardzo ważną lekturą – nie tylko zachęciła mnie do zarabiania pieniędzy, ale właściwie pomogła skrystalizować w moim życiu pewien cel, aktywowała kreatywność, pobudziła mnie do myślenia, zadawania pytań i szukania odpowiedzi na problemy społeczne, tworząc w mojej głowie wizję biznesu jako lekarstwa na nie, a przedsiębiorcy jako lekarza. :) Mogłam utożsamić się z beznadziejną sytuacją autora skontrastowaną z jego wielkimi ambicjami oraz poznać jego drogę do osiągnięcia 'nierealnych' marzeń, która zmotywowała mnie, zainspirowała i wyciągnęła z kryzysu emocjonalnego. Chociaż tytuł implikuje materializm, dla mnie ta pozycja miała również wymiar duchowy. Objawieniem był dla mnie kontekst w jakim autor przedstawił zakładanie biznesu – jako pomoc innym.

Paweł Pamuła | 2018-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2018

Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych książek jakie przeczytałem na temat "bogacenia się". Przeczytałem w swoim życiu już ich trochę, ale MJ DeMarco pokazał jak to naprawdę wygląda. Słyszeliście o tej metaforze z wędką i łowieniem ryb? Autor książki nie daje nam za darmo ryb (nie pokazuje jak zarobić 500$ w jeden dzień w kilku prostych krokach), ale daje nam super nowoczesną wędkę, super instrukcję do niej, pokazuje też jak on jej używał i podpowiada, że trzeba zmienić nastawienie oraz schemat działania. Mógłbym rozpisywać się jak dużo mi ta książka dała, ale chciałbym, żebyś to Ty przeczytał/przeczytała i sama uznał/a czy warto czytać. Ja mówię, że warto i z całego serca polecam. :)

TomBird | 2013-06-29
Na półkach: Przeczytane, Kindle
Przeczytana: 28 czerwca 2013

Absolutnie polecam!
Sprawdzonego przepisu na bogactwo w tej pozycji nie znajdziemy, ale za to ogromną motywację do działania i porady jak ze swoim pomysłem odnieść sukces już tak!
Znacznie lepsza książka niż lanie wody Kiyosakiego (którego książki mogłyby być 10 razy krótsze, zawierając tę samą treść) i innych bardziej znanych autorów.

Tak przy okazji - ja nie doszukałem się w tej pozycji jakichś szczególnych kontrowersji. Autor po prostu stwierdza oczywiste fakty!

Przebrnąłem przez nią w trzy dni i naprawdę żałowałem, że to już koniec!

Jakub | 2014-03-29
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 29 marca 2014

Fantastyczna książka, daje konkretny asumpt do działania, momentami prześmiewcza i ironiczna, z tego gatunku najlepsza jaką czytałem.
Polecam z czystym sumieniem! ;))