Sexcatcher

poradniki
Volantification
2014-04-22
2014-04-22
sexcatcher volant piaty poziom uwodzenie męskość kobiety seks

Nie wiem skąd te wysokie noty, serio? Książka raczej dla małych chłopców i o takiej też mentalności. Pozostaje mieć nadzieję, że prawdziwi mężczyźni jednak mają więcej w głowie..

Bardziej konkretna książka niż piaty poziom. Szczerze polecam każdy facet powinien ja przeczytać. Przydałaby się damska wersja 😊

Mało jest książek o związkach pisanych przez mężczyzn dla mężczyzn - i za to +1 do oceny - jestem ich mocno głodny.
Autor sam zaznacza, że opisuje swoje doświadczenia i swój punkt widzenia. Zaleca mocne testowanie i sprawdzanie tego o czym pisze i wyciąganie samodzielnych wniosków.
Sexcatchera trzeba traktować jak opowieść snutą przez kolegę przy piwie. Kolegę, który co...

Volant jest kontrowersyjny i niepoprawny politycznie, ale w większości przypadków ma rację. Tylko faceci mają za mało odwagi, aby iść jego drogą. I nie tyle chodzi o ideę nowej kobiety co drugi dzień, ale robienia tego, co dla nas jest dobre.

Pomimo całkiem ciekawego stylu pisania nie jestem w stanie przebrnąć przez te książkę. Autor jest dupkiem i szowinistą. Mam wrażenie, że czytałam zupełnie inną książkę niż większość osób oceniających tutaj. Dla mnie w treści tej książki nie ma zupełnie nic wartościowego, a najbardziej przerażające jest to, że niektórzy traktują ją jako poradnik.

Choć jestem kobietą bardzo ciekawie mi się to czytało. Nie dlatego, że jest to wybitne dzieło, ale ze względu na obraz kobiety i mężczyzny jakie są tu przedstawione. Lubię styl autora i choć często się z nim nie zgadzam, lekkość z jaką się czyta tę pozycję sprawia, że książka po prostu czyta się sama. Minusem jest treść raczej przesiąknięta wartościami bliższymi popkulturze...

pokolenie Ikea przy tym wypada miernie

Dla mnie, kobiety, książka brutalnie szczera, ale prawdziwa.
1. Będąc mężczyzną, zadbaj o swój wygląd, cele, aspiracje i otoczenie
2. Jak zrozumieć i poderwać kobietę
3. Jak żyć w związku
Uśmiałam się przy tej książcez powodu zabawnych porównań.
Język łatwy, przyjemny (pomimo wulgaryzmów, ale co kto lubi).

Warto przeczytać, jeśli ktoś się interesuje tematyką podrywania, uwodzenia. Ciekawe spojrzenie "pasjonata". Książka wciąga, czyta się ją szybko, często ma się wrażenie "ale prawdziwe". Czytając można mieć trochę wrażenie, że autor jest maniakiem zafiksowanym na temat seksu i kobiet, ale czy to źle w przypadku takiej książki?

Niesamowicie przystępna lektura o dynamice relacji damsko-męskich, o tym do czego dążą obie płci w dzisiejszych czasach i o tym jak często i łatwo można się zagubić w tym pokręconym świecie. Nie jest to poradnik typu 'krok po kroku', nie jest też to w całości fabularyzowane opowiadanie. Jest to coś leżącego idealnie po środku. Dostajemy 'kartki z pamiętnika' autora (w...

• 2019
  • Rozwój osobisty