Piąty poziom

Volant Wydawnictwo: Volant nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-935898-0-7
Volant
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-935898-0-7

Odświeżyłem sobie ją po kilku latach, kiedy zrobiła na mnie duże wrażenie. Choć już jestem bardziej krytyczny wobec części treści, czy też styl nie porwał mnie jak dawniej, to nadal dobra książka. Godna polecenia.

dużo punchline'ów. nie dla osób o słabych nerwach, dla tych co potrzebują kopa na drogę do bycia lepszą(?) wersją siebie

Jeśli czytałeś wcześniej Sexcatcher'a (tak jak ja) to niekoniecznie. Jeśli nie czytałeś - zacznij od niego. Jeśli będziesz ciągle miał głód Volanda - możesz tu wrócić

Treść całkiem przemyślana. Ciekawy koncept na książkę. Styl jeszcze w trakcie pracy. Ma słabsze i mocniejsze momenty. Czyta się momentami dobrze, momentami raczej jak wypociny licealisty chwalącego się swoimi osiągnięciami. Dobre do czytania w chwilach oderwania od rzeczywistości, podbudowania się. Nie traktowałabym jednak porad w niej zawartych jako przepis na życie.

Można z niej wynieść dużo informacji, które nie są stricte rozwojem osobistym lub coachingiem. Miło się czyta

Książkę czytałem na dwa razy. Kilka lat temu utknąłem na "Poziomie 4", teraz postanowiłem wytrwać do końca.
Dla mnie bardzo dobre i ciekawe są "Poziom 3" i "Poziom 5".

Jest to pozycja motywująca i lekka. Jedyną częścią jaką było trudno przebrnąć był Poziom 4, w którym autor trochę na siłę chciał przedstawić swoje racje. Również częste przytaczanie licznych podbojów autora...

Okropne rozczarowanie.
Miejscami nawet niezła, w części o związkach - horror.
Autor jest dość inteligentnym gościem. Jednocześnie - sprawia wrażenie opętanego, zniewolonego erotomanią.
Słowo "seks" pojawia się bodaj 100 razy - zwykle w kontekście własnych przeżyć, opisywanych... z detalami.
Bez pomijania fizjologii! Sporo jest wojującego ateizmu, antypatriotyzmu, rzygania...

Zmienia spojrzenie na życie i uczy wielu ważnych rzeczy. Lektura obowiązkowa dla każdego mężczyzny. Mocno polecam.

3 razy wracałem do tej książki. Za każdym razem wyciągałem nowe wnioski.
Generator refleksji dotyczących wielu płaszczyzn życia.

Mimo, że książka jest dedykowana mężczyznom, ja przeczytałam ją z zainteresowaniem. Dzieli się na 5 poziomów, które każdy mężczyzna musi opanować, aby być supermenem, który odnosi sukcesy.

Pominęłam niektóre wątki w książce, bo nie były mi potrzebne, ale wyniosłam z lektury kilka świetnych lekcji.

Uważam, że to książka, z której każdy wyniesie coś dla siebie. Zarówno...

• Chcę w prezencie
  • Rozwój osobisty