Przedślubnik. Poradnik dla narzeczonej

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
The Conscious Bride. Women Unveil Their True Feelings about Getting Hitched (Women Talk About)
83-89120-34-8
małżeństwo, ślub, rodzina
poradniki
fiona

Sheryl Nissienen w swojej książce przedstawia ślub jako inicjację. Szczegółowo opowiada o przeżyciach związanych z ceremonią zaślubin, nie pomijając tematu napięcia, które bierze się ze sprzecznych emocji targających narzeczonymi. Kobieta planująca wyjść za mąż znajdzie w tej książce informacje, które pozwolą jej przygotować się do nowego, wspólnego życia, przeżyć dzień ślubu w pełni...

Kobieta planująca wyjść za mąż znajdzie w tej książce informacje, które pozwolą jej przygotować się do nowego, wspólnego życia, przeżyć dzień ślubu w pełni świadomie i z radością oraz położyć zdrowe podwaliny pod przyszłe małżeństwo. Przedstawione tu historie są inspirujące, budujące i zostały pięknie opowiedziane. Zalecamy tę lekturę wszystkim narzeczonym.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/

źródło okładki: http://www.gwp.pl/