Za wszelką cenę

Wydawnictwo: Phantom Press
6 (9 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Whatever It Takes
esperanza

Kelly Malloy oburzyła się, kiedy ptrzymała polecenie współpracy z dziennikarzem Brandtem Madisonem. Lecz gdy poznała go lepiej, jej niechęć do niego zaczęła powoli słabnąć. Łączyła ich praca i miłość, lecz sekret z jej przeszłości stał się przeszkodą dla ich związku.

źródło opisu: Phantom Press, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

esperanza | 2012-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jak każdy zapewne romans i ta książka posiada ociekające szczęściem zakończenie. To dobrze, ono dodaje poszczególnym książkom uroku i chyba także odrobinę nadziei. Jednak muszę stwierdzić iż wieczne kłótnie, obrażanie, krzyki i rozstroje nerwowe nie wpływają przyjemnie na odbiór dla czytelnika. Lekko irytują i nudzą. Szkoda, bo historia opisana jest wzruszająca i jest dobrym tematem na takie książki o miłości. Jednak czułam niedosyt, gdy tak ją czytałam...

nar | 2017-02-26
Przeczytana: 25 lutego 2017

Zła i generyczna. Jedyną jej zaletą było to, że była krótka. ;) To już lepiej sobie Greya przeczytać, naprawdę.

Iza | 2015-11-09
Przeczytana: 2010 rok