Kody sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym.

Alexander Loyd Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
Anna Boniszewska
sukces miłość

Okładka książki Kod Uzdrawiania (CD) Ben Johnson, Alexander Loyd
8,3
Kod Uzdrawiani... Ben Johnson, Alexan...
Okładka książki Kod uzdrawiania Ben Johnson, Alexander Loyd
7,2
Kod uzdrawiania Ben Johnson, Alexan...

W stosunku do tej książki miałam pewne oczekiwania, ktòre niestety uznaję za niespełnione, po jej przeczytaniu!!
Tak naprawdę spodziewałam się pewnej dawki wiedzy merytorycznej z zakresu psychologii kognitywnej, behawioryzmu a otrzymałam w tej książce "masło maślane"
Przez całą książkę powtarzane są pewne slogany i regułki wymyślone, przez autora
Książka bez ładu i składu ,...

Chyba nie do końca taki powinien być tytuł, gdyż sukces kojarzy się przeważnie z czymś zewnętrznym, a tutaj pracę wykonuje się tylko i wyłącznie z samym sobą, rozgryza się siebie i każdy poważny problem. Na pewno warto przeczytać i warto nad sobą popracować. Mam i z pewnością się z nią nie rozstanę.

• Chcę kupić
  • Finanse i rozwój
  • Must have - rozwojowe
  • Z polecenia do kupienia ...
  • E-book
  • Mam
  • Pilne Lektury

Alexander Loyd Kody sukcesu. Jak mieć udane życie, zdobyć miłość i być szczęśliwym. Zobacz więcej