Przekraczanie poziomów świadomości

Wydawnictwo: Virgo
Transcending the Levels of Consciousness
978-83-62842-02-5
Wieruch

Przekraczanie poziomów świadomości powraca do badań przejawów ego oraz jego wrodzonych ograniczeń, jest źródłem szczegółowych wyjaśnień oraz instrukcji podpowiadających, jak te ograniczenia przekroczyć. W książce wyłonione zostają jasne zasady wspierające duchową ewolucję. W miarę przekraczania naszych barier stajemy się bardziej świadomi, lepiej poznajemy siebie, odrzucamy blokujące nas schematy i w pełni możemy realizować nasz potencjał.

źródło opisu: http://www.virgobooks.pl/przekraczanie-poziomow-swiadomosci.html

źródło okładki: http://www.virgobooks.pl/przekraczanie-poziomow-swiadomosci.html

Ramon | 2014-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2014

Niezwykle cenne opracowanie. Podtytuł "droga do oświecenia" jest całkiem na miejscu i wskazuje kto w pierwszej kolejności winien sięgnąć po lekturę. Nie należy ona do najłatwiejszych, ale warto.

powabny | 2017-12-31
Maciej | 2017-10-31