Pół świata - moje!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Profile". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza VOLUMEN
podróże, reportaż
Rever

"Wojciech Giełżyński, niezrównany gawędziarz i podróżnik, tym razem zaprasza na wyprawę po jego własnym życiu, ciekawym i barwnym jak końce świata, które przemierzał i opisywał" - Wojtek Jagielski

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Volumen, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Octopus | 2016-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2016

lekko opisany kawał historii, w różnych miejscach świata,
czyta się nieźle, weryfikując opisane wydarzenia, miejsca, ludzi z własnymi wspomnieniami,
jedno mnie tylko bardzo raziło - odmieniane przez wszystkie przypadki słowo JA - ja widziałem, ja byłem, ja to przewidziałem, mnie pytano itd., czyli nie na darmo dopisek w tytule "... moje" - wniosek należy uważniej czytać również tytuł.