Pół świata - moje!

Okładka książki Pół świata - moje!
Wojciech Giełżyński Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza VOLUMEN literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Oficyna Wydawnicza VOLUMEN
2012-01-01
2012-01-01
podróże reportaż

lekko opisany kawał historii, w różnych miejscach świata,
czyta się nieźle, weryfikując opisane wydarzenia, miejsca, ludzi z własnymi wspomnieniami,
jedno mnie tylko bardzo raziło - odmieniane przez wszystkie przypadki słowo JA - ja widziałem, ja byłem, ja to przewidziałem, mnie pytano itd., czyli nie na darmo dopisek w tytule "... moje" - wniosek należy uważniej czytać również tytuł.

lekko opisany kawał historii, w różnych miejscach świata,

Dodaj cytat z książki Pół świata - moje!