Powołany do życia

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-02-5
Miłość
aisha

"Mieli paść sobie w ramiona i nigdy już siebie nie opuszczać. Miały być łzy i pocałunki. Słowa miłości. A teraz co? Nic z tego nie wyszło. Ona jest ćmą, a on jest drzewem. Jakie to okrutne zrządzenie losu. Maleńki owad i wielkie drzewo..." Pełna magii i ciepła opowieść o miłości. Dziewczyna za pomocą magicznych rytuałów przywołuje miłość doskonałą. Niestety jej wybranek okazuje się istotą z innego wymiaru, która za sprawą swojego władcy szybko wraca do swojego świata. Czy niezwykła podróż w jaką uda się Sara wcielając się w postać ćmy pozwoli jej odnaleźć zamienionego w płaczące drzewo wybranka? Czy miłość zwycięży?

źródło opisu: http://www.wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwopoligraf.pl