Naszyjnik z łez

3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Naszyjnik z łez
literatura piękna
Monika

Już jako kilkuletnia dziewczynka Maja umiała czytać w ludzkich myślach, widziała rzeczy i była świadkiem zjawisk o których zwykłym śmiertelnikom nigdy się nie śniło. Tego, ze przyszła na świat z nadprzyrodzonymi zdolnościami nie mogła zaakceptować rodzina. „Szamanizm to moja natura , instynkt z którym przyszłam na świat.” tak mówi o sobie. Odsunięta na drugi plan rosła w cieniu siostry Pauli. Pomimo to dziewczynki kochały się bardzo mocno. To właśnie dla niej postanawia wrócić po latach, aby wziąć udział w ceremonii zaślubin ukochanej siostrzyczki. Wraz z jej przyjazdem następuje całe pasmo nieszczęśliwych wypadków. Demony z przeszłości wracają, pojawia się ukochany sprzed lat, którego nie była w stanie wymazać nawet magia. Maja postanawia jednak stawić im czoła. Ratuje od niechybnej śmierci potomka siostry, który okazuje się być szkaradnym potworkiem. Czy czyn jakiego się dopuściła okaże się dobrym rozwiązaniem? Czy spotkanie po latach ukochanego mężczyzny rozbudzi w niej dawne uczucie? Co kryje pamiętnik siostry? Już teraz zachęcam do przeczytania książki Sylwii Niemczyk „Naszyjnik z łez”, który jest piękną historią o miłości, wobec której staje kobieta, nieszczęśliwa kobieta, doświadczona przez życie, odepchnięta przez rodzinę. Miłości pełnej erotyzmu. Zobacz czy Maja osiągnie harmonię i wewnętrzny spokój? Książka już jest w księgarniach internetowych w formie ebooka. Dla wiadomości czytelnika to już druga powieść pisarki – pierwsza ukazała się w 2010 roku i nosi tytuł „Powołany do życia”

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/naszyjnik-z-lez_p52

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/naszyjnik-z-lez_p52

monika | 2014-03-04
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 02 marca 2014

Udało się dobrnąć do końca. Lektura zdecydowanie nie dla mnie.