Opowieści o uczuciach

Psychoskok
miłość uczucie zmysłowość romans Niemczyk
literatura piękna
miłość uczucie zmysłowość romans Niemczyk

Niewątpliwie autorka pozwala nam ze wzmożoną siłą, odczuć samotność bohaterów i poczuć ich rozterki i smutki – jakbyśmy byli obok nich. Bohaterowie znajdują się na życiowych zakrętach, są doświadczani przez los i krzywdzeni przez innych ludzi, są kochani i oszukiwani. Często darzą uczuciem, to co nie jest godne miłości, błądzą po omacku, nie rzadko znajdują drogę wyjścia za...

więcej mniej

Sylwia Niemczyk Opowieści o uczuciach Zobacz więcej