Krok za krokiem

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
978-83-7470-259-1
morderca, ofiara,
Gośka

Coś musi być intrygującego w powieściach Jasona Starra, skoro chwali je wielu uznanych autorów kryminałów: Jeffery Deaver, Laura Lippman, Bret Easton Ellis... Zwłaszcza że tą siódmą już powieścią potwierdził swój talent, przedstawiając bardzo obrazowo historię widzianą z pozycji trzech osób: ofiary, mordercy i ... kobiety czekającej na miłość – taka prawdziwą. Katie Porter świezo po studiach...

Katie Porter świezo po studiach zamieszkała na Manhattanie, ma niezłą pracę. Jednak na randkach coś jej nie wychodzi. Dopóki nie spotka Andy'ego Barnetta - przystojniaka, nieźle zarabiającego i chyba szukającego żony... Dla dziewczyny z prowincji to byłoby coś.

źródło opisu: http://solarisnet.pl/oferta/krok_za_krokiem/

źródło okładki: http://solarisnet.pl/oferta/krok_za_krokiem/